Hotel Paradise 7: spore napięcie na linii Roch - Kori. Wysyłała mu bolesne wiadomości

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: spore napięcie na linii Roch - Kori. Wysyłała mu bolesne wiadomości

2023-11-15 14:44

W siódmej edycji Hotelu Paradise nie brakowało skrajnych emocji. I wszystko wskazuje na to, że po jej zakończeniu również będzie ich niemało. Uczestników nie obowiązują już bowiem umowy i coraz częściej mówią o tym, co obecnie dzieje się w ich życiu. Roch postanowił zabrać głos ws. Kori. Co mu zrobiła?

Hotel Paradise 7: co łączy Rocha i Kori?

Siódmy sezon Hotelu Paradise za nami, a nowe dramy... przed nami. Okazuje się bowiem, że choć program przyniósł widzom już i tak dużo emocji, to prawdziwa puszka Pandory otworzyła się po finałowym odcinku. Do pierwszej z dram doszło już podczas samego oglądaniu ostatniego epizodu siódmej edycji Hotelu Paradise. Na ten nie zostali zaproszeni Roch oraz Wiktoria T. Wszystko przez to, że Kori zdecydowanie nie przepada za Rochem. Więcej na ten temat postanowiła ostatnio powiedzieć na swoim Instagramie. Miało pójść o coś, co wydarzyło się ich w życiu prywatnym. Teraz głos zabrał sam Roch. Chłopak w siódmym sezonie Hotelu Paradise zasłynął jako wróg numer jeden widzów m.in. w związku z tym, jak traktował Łucję. Co powiedział o Kori? Okazuje się, że ta miała mu wysyłać wiadomości, z którymi nie do końca dobrze się czuł.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Kori źle traktowała Rocha?

Roch w programie zdaniem widzów zachowywał się fatalnie. Nie bez powodu przecież większość osób go znienawidziła. Chłopak choć do tej pory raczej nie mówił o tym jakoś bardzo głośno - mocno to przeżywał. Bez wątpienia nie najlepiej zniósł też ostatnie wydarzenia, które miały miejsce już po programie. Roch zdradził w rozmowie z Pudelkiem, że Kori zablokowała go na Instagramie. Nie chciał się co prawda szerzej odnieść do tego, co takiego wydarzyło się między nim, a Kori prywatnie, ale ujawnił natomiast, że dziewczyna miała mu wysyłać wiadomości, które były dla niego krzywdzące. Gdy chciał porozmawiać z Kori na żywo, to miała nie przystać na jego propozycję. Czy ta relacja jeszcze kiedyś wróci przynajmniej do poziomu znajomości? Roch niczego nie wyklucza, ale czas pokaże.

Listen on Spreaker.