Hotel Paradise 8: Bartek zdetronizowany? Widzowie mają dość tych dwóch uczestniczek

i

Autor: TVN Hotel Paradise 8: Bartek zdetronizowany? Widzowie mają dość tych dwóch uczestniczek

Programy rozrywkowe

Hotel Paradise 8: Bartek zdetronizowany? Widzowie mają dość tych dwóch uczestniczek

2024-04-29 20:39

W Hotelu Paradise 8 wciąż gorąco. I choć to Bartek wciąż zbiera najwięcej krytyki w internecie, zaczęły pojawiać się też głosy widzów, którzy jeszcze bardziej od niego nie mogą znieść dwóch innych uczestniczek. Czym dziewczyny podpadły internautom?

Hotel Paradise 8 – Agnieszka i Natalia w ogniu krytyki

Hotel Paradise 8 jest na dobrej drodze, by zapisać się w historii programu jako jedna z absolutnie najgorszych i najszerzej krytykowanych edycji. Wybryki Bartka, których widzowie mają już serdecznie dość, mogą odbić się twórcom porządną czkawką, a do tego nie jest on jedynym problem. Pojawia się bowiem coraz więcej głosów odbiorców, którzy zwyczajnie nie mogą znieść zachowania Natalii i Agnieszki.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise promuje patologię, czy edukuje widzów? W sieci zrobiło się gorąco

Obu dziewczynom zarzuca się, że są fałszywe, dwulicowe i nie wnoszą do programu absolutnie nic, poza obgadywaniem innych uczestników.

Wole oglądać Bartka niż fałszywą Natalie, która biega do każdego i papla jęzorem, płacze i chcę wzbudzic w sobie współczucie oraz kolejną fałszywą ciotke Agnieszkę, która również oprócz gadania za plecami nic więcej nie robi.

… czytamy w jednym z komentarzy.

Niektórzy się z tym jednak nie zgadzają i zauważają, że choć zachowanie dziewczyn jest irytujące, to wciąż nie są one tak szkodliwe i toksyczne, jak wspomniany Bartek.

to tez taki program, ze musza knuć żeby przetrwać. Bartek jest zwykłym chamem i burakiem. Proszę odróżnić grę od psychicznego Bartka ;) – odpisała jedna z internatek.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska
Listen to "Odc. 11 – Nadziany na szpikulec" on Spreaker.