Hotel Paradise 8: widzowie wytaczają ciężkie działa i atakują profil programu! “Bardzo źle się to ogląda”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 8: widzowie wytaczają ciężkie działa i atakują profil programu! “Bardzo źle się to ogląda”

Programy randkowe

Hotel Paradise 8: widzowie wytaczają ciężkie działa i atakują profil programu! “Bardzo źle się to ogląda”

2024-04-29 19:35

Hotel Paradise 8 wciąż pod ostrzałem krytyki. Zachowanie Bartka coraz bardziej przeszkadza widzom, którzy krytykują już nie tylko jego, ale i postawę producentów programu.

Hotel Paradise 8 – widzowie mają dość i biją na alarm

Programy reality show od zawsze wzbudzają kontrowersje, ale to, co ostatnimi czasy dzieje się wokół Hotelu Paradise zaczyna przekraczać pewne granice – a tak przynajmniej twierdzą widzowie, którzy od tygodni zwracają uwagę na toksyczne zachowanie Bartka, noszące znamiona przemocy psychicznej.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: Ada i Bartek są razem po programie?! “Dobra decyzja”

Można by pomyśleć, że po zeszłorocznej aferze z Rochem i Łucją twórcy Hotelu Paradise wzięli sobie do serca apele widzów i zadbają o to, by tak szkodliwe treści się już u nich nie pojawiały. Nic z tego. W Hotelu Paradise 8 pojawił się bowiem Bartek, który – w opinii wielu – przebił nawet Krzyżańskiego. Sposób w jaki odnosi się do uczestniczek jest wręcz skandaliczny, a internauci mają go coraz bardziej dość. W social mediach aż roi się od komentarzy krytykujących twórców Hotelu Paradise, którzy nie reagują i przyzwalają na przemoc psychiczną w programie. Oto kilka przykładowych wpisów:

Jak do tego doszło, że tak toksyczna i zaburzona osoba została przepuszczona na castingu?

Zaje*iście. Produkcja widzę, że toleruje przemoc psychiczną, byle żeby oglądalność się zgadzała. Reszta nieważna. Obrzydliwe. Bardzo źle się to ogląda.

Produkcja znowu pozwala na psychiczne znęcanie się , każdy wie że Bartek to strasznie toksyczna osoba już trzecia dziewczyna jest traktowana jak rzecz. Czas z tym skończyć i wywalić go z programu.

Narcystyczne zaburzenie osobowości, bez szans na porozumienie, @hotelparadise.tvn7 znów promujecie przemoc psychiczna, nekanie i nie przerywacie procederu.

Produkcjo! Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd! Widać że wam to na rękę. Kompletne dno z waszej strony!!!

Oberwało się zresztą nie tylko Bartkowi i producentom, ale i innym uczestnikom, którzy są świadkami jego skandalicznego zachowania i… w żaden sposób nie reagują.

Pytanie do innych uczestników: dlaczego nie reagowaliście na przemoc Bartka? Dlaczego żaden facet tam nie dał mu w mordę? Żadna dziewczyna nie stanęła za Adą? Bo jakoś nie wierzę, że ciągle to robiliście, a produkcja to ukrywa.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: prawda o Agnieszce wyszła na jaw?! Fani programu ostro jadą jej w komentarzach

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska