telewizja

Hotel Paradise 8: Daniel ujawnia prawdę o Bartku. To dlatego tak się zachowywał?

2024-03-25 17:28

Bartek z programu Hotel Paradise 8 zdecydowanie nie ma ostatnio dobrej passy. W sumie nie ma jej de facto od początku tego sezonu. Z każdym tygodniem oglądania go na ekranie widzowie coraz bardziej utwierdzają się, że jest złym człowiekiem. Ostatnio na jego temat postanowił wypowiedzieć się Daniel. Ma rację?

Hotel Paradise 8: Bartek krytykowany przez widzów

W zeszłym sezonie mieliśmy Rocha, teraz mamy Bartka. Do takich wniosków można dojść po oglądaniu ostatnich odcinków Hotel Paradise 8 i czytaniu komentarzy na profilu programu. Bartek zdecydowanie wyrasta na niechlubną gwiazdę tej edycji. W sieci ze strony widzów randkowego show praktycznie pod każdym postem zbiera słowa krytyki za swoje zachowanie. I zresztą trudno się dziwić. Widzowie programu Hotel Paradise 8 uważają, że Bartek jest narcystyczny, a do tego chamski i w okropny sposób traktuje Luizę, ale zresztą nie tylko ją. On sam kilkukrotnie tłumaczył się ze swojego zachowania na jego Instagramie. Głos w sprawie Bartka zabierała też sama Luiza. Teraz do grona uczestników Hotel Paradise 8, którzy postanowili wtrącić swoje trzy grosze na temat chłopaka, dołączył też Daniel.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Hotel Paradise 8: Daniel wypowiedział się o Bartku

Patrząc na komentarze w sieci można odnieść wrażenie, że Bartek z Hotel Paradise 8 nie ma raczej zbyt wielu zwolenników. Mimo to nadal utrzymuje się kolejny tydzień w programie i jest niezatapialny niczym Roch z siódmej edycji show. Od Bartka nie odwrócili się jednak uczestnicy programu. Co więcej - jeden z nich planował z nim zrobić live. Tą osobą jest Daniel. Jak napisał chłopak na jednej ze swoich relacji - chciał zrobić live z Bartkiem, jednak ten wycofał się z pomysłu. Daniel z Hotel Paradise 8 chciał na live wywołać refleksję i porozmawiać o wydarzeniach w programie. Dodał też, że to, co Bartek zobaczył do tej pory jego zdaniem już bardzo dużo dało mu do myślenia. Daniel wskazał, że wydaje mu się, że "Bartek przyjął kostium samca alfa, ale dał się ponieść roli za daleko". Jednocześnie na koniec dodał, że każdy z nas w życiu popełnił błędy i zawsze można zdecydować się na zmianę zachowania. Wszystko zakończył słowami "Trzymaj się Bartek". Dobry z niego kolega?