Programy rozrywkowe

Hotel Paradise 8: Klaudia El Dursi atakowana przez widzów. “Dajcie jej jeść”

2024-03-06 19:16

Klaudia El Dursi wróciła jako prowadząca “Hotelu Paradise”. W 8. Edycji celebrytka zaprezentowała się w nieco innym wydaniu i… spotkał ją ten sam los, co ostatnio Karolinę Gilon z “Love Island”. Widzowie czepiają się jej wyglądu.

Hotel Paradise 8 – Klaudia El Dursi pod ostrzałem hejterów

Klaudia El Dursi zasłynęła udziałem w “Top Model”, a od kilku lat spełnia się jako prowadząca “Hotel Paradise” i wychodzi jej to naprawdę dobrze, a widzowie ją uwielbiają. Zawsze znajdą się jednak tacy, którzy muszą się do czegoś przyczepić…

SPRAWDŹ TEŻ: “Hotel Paradise 8” – zmiany wyjadą programowi na dobre? “Będzie mniej knucia” 

Gdy debiutowała poprzednia odsłona konkurencyjnego programu, “Love Island. Wyspa Miłości”, jego prowadząca Karolina Gilon mierzyła się z tym samym problemem, co teraz Klaudia El Dursi – miała czelność “za bardzo” schudnąć i zmienić fryzurę. I okej – o nowe włosy Klaudii nikt się (chyba) nie czepia, ale komentarze dotyczące jej figury są już oburzające.

- Odnoszę wrażenie,że Klaudia okropnie schudła...

- Ale ona schudła 😳

- Klaudia strasznie schudnieta

- chuda szk*apa

- Dajcie jej jeść

… czytamy w komentarzach.

Rozumiemy, że część, a może nawet większość ich autorów nie ma nic złego na myśli i wydaje im się, że działają w dobrej wierze – w końcu publicznie okazują celebrytce troskę. Sęk jednak w tym, że komentowanie czyjegoś wyglądu, a już zwłaszcza w ten sposób, na forum publicznym nigdy nie jest dobrym pomysłem. Zwłaszcza, gdy nikt nie pytał i nie prosił o waszą opinię w tej kwestii.  

Hotel Paradise 8 – o której nowe odcinki?

Nowe odcinki “Hotelu Paradise 8” emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TVN7. Są też oczywiście dostępne na Playerze.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ

Hotel Paradise 8 – UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji programu?

VOX: torebkowe skarby