Nowe reguły gry

Hotel Paradise 8: zmiany wyjadą programowi na dobre? “Będzie mniej knucia”

2024-03-05 19:28

W 8. edycji “Hotelu Paradise” producenci postanowili wprowadzić nieco zmian, by urozmaicić uczestnikom rozgrywkę, a widzom – śledzenie ich poczynań. Za nami już pierwsze Rajskie Rozdanie i… wygląda na to, że może być lepiej niż ostatnio.

Hotel Paradise 8 – Mieszane Rajskie Rozdanie ocali program?

Pierwszy odcinek “Hotelu Paradise 8” wziął widzów nieco z zaskoczenia. W Rajskim Rozdaniu na stołkach zawsze zasiadali bowiem albo panowie, albo panie i to płeć przeciwna wybierała drugie połówki, tym razem było jednak inaczej – wprowadzono tzw. “Mieszane Rajskie”, co oznacza tyle, że na rajskich krzesłach zasiadają dwie kobiety i dwóch mężczyzn. I choć niektórzy widzowie widzą w tym potencjalny problem…

Ale beznadzieja z tym rajskim 😮 może nie każdy chce się łączyć akurat z tą 4 😂 w ten sposób mogą się połączyć pary które nie chcą 😂 bezsens [czytamy w jednym z komentarzy]

… to większość widzów wydaje się zadowolona z takiego obrotu spraw. Przewidują bowiem, że wpłynie to na zachowanie uczestników, których nie będzie kusiło, by pójść w ślady Rocha i uskuteczniać różne intrygi i konszachty.

- Może będzie mniej knucia jak będą takie pomieszane te rajskie.

- A według mnie fajnie, cos nowego

… piszą internauci.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8 – widzowie oburzeni nową edycją. “DRAMAT”, “wielkie rozczarowanie”

Hotel Paradise 8 – nowe zasady gry. Powrotów NIE BĘDZIE

Mieszane Rajskie to jednak nie jedyna zmiana w “Hotelu Paradise 8”. Tym razem nie będzie bowiem powrotów. Każdy z uczestników ma tylko jedną szansę na przetrwanie w raju i dojście do finału. Gdy ktoś raz opuści “Hotel Paradise”, to już na zawsze. A partner lub partnerka, którzy pozostaną w programie, zostaną pozbawieni nadziei na powrót do starej relacji i muszą skupić się na budowaniu wszystkiego od nowa.

- I dobrze, bo te powroty dla mnie były słabe..

- No w końcu dopiero doszliście (do tego – przyp. red.) w 8 sezonie że powrotów nie powinno być

… cieszą się widzowie.

Hotel Paradise 8 – emisja. O której nowe odcinki w TVN7?

Nowe odcinki “Hotelu Paradise 8” emitowane są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w TVN7. Są też oczywiście dostępne na Playerze.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby