telewizja

Hotel Paradise 8: Michał wyznał miłość Bartkowi! Widzowie są w szoku

2024-04-18 23:49

Czegoś takiego widzowie programu Hotel Paradise 8 chyba się nie spodziewali! Michał zdążył nas już przyzwyczaić do tego, że lubi zaskakiwać. Podobnie zresztą, jak Bartek, który kilka pierwszych odcinków wydawał się miły i spokojny, a potem stał się nagle wrogiem widzów. Okazuje się, że panowie bardzo się lubią. Michał wyznał ostatnio miłość!

Hotel Paradise 8: Michał zaskoczył widzów

Michał to bez wątpienia jeden z najbarwniejszych uczestników programu Hotel Paradise 8. I paradoksalnie stosunkowo spokojny. W czasie bowiem, gdy widzowie denerwują się na dramy, które dzieją się między Bartkiem i Adą (a w zasadzie to głównie denerwują się na Bartka, który stał się ich wrogiem), Michał unika konfliktów i robi za programowego wesołka. To można było zobaczyć w zasadzie już w pierwszym odcinku programu. Michał w swojej wizytówce powiedział, że jego zdaniem siłownia jest lepsza od seksu, co widzowie dość długo mu wypominali. Z czasem jednak zyskał ksywę "Kangurek". To po tym, jak w jednym z odcinków podzielił się wyznaniem, że właśnie w tym konkursie matematycznym zajął swego czasu dość wysokie miejsce. To jednak nie koniec nietypowych akcji ze strony Michała w Hotel Paradise 8.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Hotel Paradise 8: Michał w mocnych słowach do Bartka

Michał w programie Hotel Paradise 8 zaskakuje nas niemal co odcinek. Praktycznie w każdym odwala bowiem jakąś akcję, która potem jest szeroko komentowana przez widzów. W ostatnim czasie oglądający mocno zwrócili np. uwagę na żarty Oskara i Michała o tym, że są parą. Chłopcy nie szczędzą sobie czułych słówek i przekomarzają się w programie Hotel Paradise 8. Okazuje się jednak, że w życiu Michała jest jeszcze jeden mężczyzna! Chłopak już od jakiegoś czasu w swoich relacjach odnosi się do tego, jak Bartek traktuje Adę. Zazwyczaj dość negatywnie wypowiada się o ich relacji. Jednak ostatnio zaskoczył wszystkich. Bartek udostępnił bowiem na swoim story fragment wiadomości od Michała. Uczestnik Hotel Paradise 8 napisał do niego: Kocham cię, no kur...a jesteś królem tego sezonu a ja robię za support tego wszystkiego xd Co odpisał mu Bartek? "Kocham Cie tez" - stwierdził wróg nr 1 widzów. Jak widać panowie ewidentnie mają się ku sobie...