telewizja

Hotel Paradise 8: Oskar i Michał będą razem?! Widzowie mają pewne przypuszczenia

2024-04-16 14:30

Czegoś takiego widzowie Hotel Paradise 8 się chyba nie spodziewali. Choć zasadniczo w programie mieliśmy pary damsko-męskie, to w ostatnich odcinkach Michał i Oskar są ze sobą coraz bliżej. Czy stworzą udaną relację? W komentarzach na ten temat są różne zdania. Jedni uważają to za zabawne żarty, ale inni mają pewne domysły...

Hotel Paradise 8: Michał i Oskar tworzą coś więcej?

Ta edycja programu Hotel Paradise 8 zapisze się chyba w historii jako jedna z najbardziej toksycznych. Wydawało się, że nikomu nie uda się już przebić siódmego sezonu, a jednak - Bartek robi wszystko, żeby tak było. Jak bowiem w Hotel Paradise 7 widzowie nie lubili Rocha, tak teraz nie lubią Bartka za to, jak traktował Luizę, a obecnie Adę. Na szczęście oprócz dram, które toczą się wokół tej pary, są jeszcze nieco luźniejsze i zabawniejsze momenty. O to dba Michał, który wyrasta w Hotel Paradise 8 na naczelnego śmieszka. Zasłynął tekstem o tym, że siłownia jest lepsza od seksu i chwaleniem się sukcesami w "Kangurku". Ostatnio natomiast głośno o nim za sprawą nietypowej relacji w programie. Michał coraz częściej prawi bowiem czułe słówka Oskarowi. Ze wzajemnością.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Hotel Paradise 8: Oskar czuje coś więcej?

Takiego połączenia w programie Hotel Paradise jeszcze nie było. Mieliśmy już różne relacje, ale uczestnik, który słodzi drugiemu uczestnikowi to pewna nowość. A właśnie taki "związek" wytworzył się między Michałem, a Oskarem. Oczywiście chłopcy w ten sposób sobie żartują, ale w komentarzach i tak wzbudza to spore emocje. Niektórzy widzowie są rozbawieni, inni zażenowani, a niektórzy... sugerują, że Oskar może czuć coś więcej.

Oni powinni dojść do finału jako para.Sa hitem tej edycji 😂😂😂😂

Chłopaki myślą że to śmieszne jest. Na dłuższą metę to żenujące

Oscar jest bi a Michał nie jest gotowy .

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Co czeka nas jeszcze w relacji Oskara i Michała? Żeby się tego dowiedzieć musicie oglądać Hotel Paradise 8. Nowe odcinki nadawane są od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.