telewizja

Hotel Paradise 8: takiego zachowania nikt się nie spodziewał. Widzowie są oburzeni

2024-05-08 12:46

Czy tego chcemy czy nie - to już ostatnie chwile programu Hotel Paradise 8 w telewizji. Wielkimi krokami zbliżamy się do finału, w którym dowiemy się, kto zgarnie wielką kasę. Na ostatniej prostej na rajskiej wyspie robi się jednak coraz goręcej między uczestnikami. Widzowie mocno się zirytowali.

Hotel Paradise 8: Ola przegięła?

Jedni będą płakali w poduszkę, bo nie będą już mogli oglądać kolejnych przygód uczestników, a inni odetchną z ulgą - ten moment zbliża się wielkimi krokami. Już w przyszłym tygodniu, we wtorek, 14 maja odbędzie się wielki finał programu Hotel Paradise 8. Kto wygra w tej edycji? To pytanie, które rozpala wielu internautów, ponieważ ten sezon był mocno specyficzny. Z jednej strony w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8 nie brakowało głosów, że w tej edycji wiało nudą. Z drugiej jednak widzowie cały czas emocjonowali się tym, że Bartek z Hotel Paradise 8 źle traktuje swoje programowe partnerki. Najpierw miał źle odnosić się do Luizy, a potem grać na emocjach i manipulować Adą. Okazuje się jednak, że nie tylko on zostanie zapamiętany jako czarnych charakter tej edycji. Ostatnio widzom Hotel Paradise 8 za skórę zaszła też bowiem Ola.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Hotel Paradise 8: Ola zirytowała widzów

Ola z programu Hotel Paradise 8 w ostatnich tygodniach działała niektórym widzom na nerwy. Nie brakowało komentarzy, że dziewczyna zachowuje się w nieodpowiedni sposób i, że najlepiej byłoby, gdyby wróciła już do domu. W ostatnim odcinku Hotel Paradise 8 Ola zaczęła już jednak przechodzić samą siebie. W komentarzach wylała się na nią fala krytyki.

Ola jakie chamskie odzywki. Brak kultury totalny

Olka jest okropna. Chamska, fałszywa i te zaczepki do Bartka przed wyjściem z hotelu...najgorszy rodzaj dziewuchy.

Ola jaka wkurzona, że przegrała. A dopiero co mówiła, że jej nie zależy na wygranej! A tu proszę, zależy bardziej niż innym, nawet bardziej niż Adze.

- czytamy na profilu Hotel Paradise 8.

Czyżby odpadnięcie z programu było dla Oli jakimś rodzajem karmy? Tak twierdzą niektórzy widzowie.