telewizja

Hotel Paradise 8: to dlatego Bartek się tak zachowuje? Przykra diagnoza

2024-04-19 13:03

Chyba nie ma drugiego tak komentowanego uczestnika w Hotel Paradise 8, jak Bartek. Chłopak po każdym odcinku jest na ustach widzów, którzy krytykują jego zachowanie na profilu programu. Nic zresztą dziwnego, ponieważ Bartek od początku sezonu nie jest szczególnie miły. Z czego to wynika? Internauci mają pewien typ.

Hotel Paradise 8: Bartek w ogniu krytyki

Program Hotel Paradise 8, jak zawsze wzbudza ogromne emocje. Po każdym odcinku w sieci nie brakuje komentarzy. Jednak niestety nie są to szczególnie pozytywne opinie. Większość z nich to bowiem słowa krytyki wobec uczestników. Głównym wrogiem został Bartek, który już od początku tego sezonu podpadł widzom Hotel Paradise 8. Wszystko w związku z tym, jak traktuje swoje programowe partnerki. Najpierw zdaniem oglądających źle odnosił się do Luizy, a obecnie nie jest najlepszą drugą połówką dla Ady. Dlatego niemal po każdym odcinku zbiera w komentarzach liczne słowa krytyki. Widzowie zarzucają Bartkowi z Hotel Paradise 8, że jest chamski i narcystyczny. Choć zdarzają się oczywiście również pozytywne komentarze na temat tego uczestnika. Niektórzy próbują nawet tłumaczyć jego zachowanie.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Hotel Paradise 8: Bartek miał trudną przeszłość?

Widzowie programów reality show są zawsze świetnymi detektywami. Niejednokrotnie są w stanie wyciągnąć różne informacje o przeszłości uczestników i tym, kim są w prawdziwym życiu. Ostatnio nietypową diagnozę oglądający Hotel Paradise 8 postanowili wysnuć wobec Bartka. W komentarzach na profilu programu niektórzy zaczęli podejrzewać, że zachowanie chłopaka może mieć swoje podłoże w przeszłości. Zrobiło się gorąco.

Wiele można o negatywnego o Bartku powiedzieć, ale tutaj mu się nie dziwię. Wjazdy na dzieciństwo, dom rodzinny, rodziców, nie wiedząc jaką ktoś ma przeszłość są poniżej pasa. Ewidentnie widać, że Bartek nie miał łatwo, jego zachowania są toksyczne, ale czy nie jest gorsza świadoma, 30 letnia kobieta, która powinna mieć odrobine więcej mózgu, a tymczasem knuje okropnie, spiskuje, zero dojrzałości.

A moim zdaniem, Bartek nie jest toksyczny. On po prostu dużo w życiu przeszedł

To się nie wyklucza, wręcz przeciwnie. Ludzie stają się toksyczni właśnie w wyniku swoich życiowych doświadczeń, nikt się taki nie rodzi

- napisali widzowie w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Czy mają rację? Być może Bartek odpowie kiedyś na te komentarze albo opowie więcej w programie. A ten można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Playerze.