telewizja

Hotel Paradise 8: to nowa dziewczyna Bartka? Internauci nie mają wątpliwości po tym zdjęciu

2024-04-10 6:17

Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał. W ostatnich tygodniach w programie Hotel Paradise 8 na ekranie możemy oglądać różne dramy i chamskie zachowania z udziałem Bartka. Ten zdaniem internautów źle traktuje swoje programowe partnerki. Teraz okazuje się, że szczęście mógł odnaleźć w ramionach kogo innego.

Hotel Paradise 8: Bartek krytykowany przez widzów

Chyba żaden z uczestników programu Hotel Paradise 8 nie jest krytykowany z taką częstotliwością jak Bartek. Zresztą trudno się temu dziwić. Chłopak od początku sezonu zachowuje się nie najlepiej. W ocenie widzów chciałby, żeby jego programowe partnerki poświęcały mu całą uwagę, a najlepiej nie rozmawiały z nikim innym. Jakby tego było mało - komentujący zwracają uwagę, że Bartek z Hotel Paradise 8 ma wybujałe ego i jest strasznie chamski w stosunku do dziewczyn. Apogeum jego słabego zachowania można było oglądać w przypadku Luizy. Ta odpadła jednak z programu i Bartek znalazł sobie nową dziewczynę. Choć pierwsze dni zwiastowały, że będzie lepiej, to dawny Bartek szybko powrócił do Hotel Paradise 8 i znowu zaczęły się sceny zazdrości, co nie umknęło uwadze widzów. Okazuje się jednak, że najprawdopodobniej żadna z dotychczasowych dziewczyn z programu nie jest obecnie partnerką chłopaka.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: Bartek ujawnił dziewczynę?

Uczestnicy programu Hotel Paradise 8 przed udziałem w show musieli podpisać specjalne umowy. W tych znajdują się m.in. informacje o tym, że nie mogą zdradzać sekretów produkcji, a także tego, co wydarzy się w programie. Dlatego też wiele osób w relacjach na Instagramie niezwykle mocno pilnuje się, żeby przypadkiem za dużo nie powiedzieć lub nie pokazać. Czy Bartek z Hotel Paradise 8 o tym zapomniał? Internauci z serwisu Wykop.pl dotarli bowiem do zdjęć, które mogą sugerować, że chłopak cieszy się obecnie szczęściem u boku innej dziewczyny (z którą do tej pory nie pokazywał się w Hotel Paradise 8). Na jednej z relacji, która pojawiła się na Instagramie - dziewczyna trzyma nogę na jego udzie. Dość odważne, jak na zwykłych znajomych, czyż nie? A może to jednak tylko przyjaciółka? Ciekawe...

Hotel Paradise 8: to nowa dziewczyna Bartka? Internauci nie mają wątpliwości po tym zdjęciu

i

Autor: Instagram.com/clavdia_gymlover