telewizja

Hotel Paradise 8: uczestnicy są już znani! Kto z nich wygra?

2024-02-13 15:09

Hotel Paradise 8 nadchodzi! A wraz z nim nowi uczestnicy randkowego show. Po siódmym sezonie, który wzbudził u widzów ogromne emocje, przyszła pora na nowych mieszkańców rajskiej wyspy. W tej edycji z pewnością również nie zabraknie wrażeń. Kim są uczestnicy Hotel Paradise 8? Pierwsze karty zostały odsłonięte.

Hotel Paradise 8 uczestnicy

Wielkimi krokami zbliża się dzień, na który czekali wszyscy fani programu Hotel Paradise. Już w marcu zobaczymy nowe odcinki w ramach Hotel Paradise 8. W siódmym sezonie randkowego show działo się naprawdę wiele. Część widzów po jego emisji domagała się, żeby format całkowicie zniknął z TVN7, niektórzy pisali nawet skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jednak to wszystko na nic, bo już w marcu zobaczymy Hotel Paradise 8. Produkcję po raz kolejny poprowadzi zjawiskowa Klaudia El Dursi, a zdjęcia do programu tym razem powstały w Wietnamie. Po tym, co odwalali niektórzy uczestnicy Hotel Paradise 7 niektórzy widzowie w strachu czekają na to, jaka ekipa czeka nas teraz. Pierwsze karty zostały już odsłonięte. I wiemy. kim są pierwsi trzej uczestnicy Hotel Paradise 8. To Antek TrojanowskiAgnieszka SiedlakLuiza Krefft. Co o nich wiemy?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Hotel Paradise 8 - Antek Trojanowski

W ósmej edycji Hotel Paradise pojawi się m.in. Antek Trojanowski. To 21-latek z Warszawy, który studiował fizjoterapię i jego pasją jest sport. Na co dzień pracuje jako trener personalny. Nie ukrywa, że trudno mu się zakochać i nie szuka nikogo na stałe.

Hotel Paradise 8 - Agnieszka Siedlak

Drugą osobą, która pojawi się w Hotel Paradise 8 jest Agnieszka Siedlak. Dziewczyna ma 27 lat i jest linergistką w gabinecie kosmetycznym. Lubi kulinarne odkrycia i podróże. Przelotne znajomości jej nie interesują, a sama jest po zakończeniu związku, który trwał 10 lat.

Hotel Paradise 8 - Luiza Krefft

Trzecią z ujawnionych do tej pory uczestniczek Hotel Paradise 8 jest Luiza Krefft. To 26-latka, która pracuje jako promotorka restauracji. Jej marzeniem jest długotrwały i poważny związek. Mówi o sobie jako o wiecznej singielce.

Hotel Paradise 8 - kiedy i gdzie oglądać? Godzina emisji

Nową edycję Hotel Paradise 8 będziemy mogli oglądać już od 4 marca! Ponownie program ujrzymy w TVN7 i będziemy mogli go śledzić na Playerze.