Hotel Paradise 8: wielkie zmiany w programie! Nie każdy będzie zadowolony

i

Autor: AKPA Hotel Paradise 8: wielkie zmiany w programie! Nie każdy będzie zadowolony

telewizja

Hotel Paradise 8: wielkie zmiany w programie! Nie każdy będzie zadowolony

2024-02-09 15:49

Hotel Paradise 8 zbliża się do nas wielkimi krokami. Choć po ostatnim sezonie tego formatu widzowie mieli wyraźnie dość, to wszystko jest już przesądzone. Wiosną znów zobaczymy nowe przygody mieszkańców rajskiej wyspy. Jednak widzów i uczestników czekają dość znaczące zmiany. Co takiego wydarzy się w Hotelu Paradise 8?

Hotel Paradise 8: zmiany w randkowym show

Fani Hotelu Paradise powinni mieć się na baczności! Wielkimi krokami zbliża się do nas kolejny sezon randkowego show. Kiedy Hotel Paradise 8 pojawi się w telewizji? Nową edycję będziemy mogli oglądać już od 4 marca! Ponownie program ujrzymy w TVN7 i będziemy mogli go śledzić na Playerze. To co pozostanie niezmienne to prowadząca - Klaudia El Dursi. Ta już od kilku tygodni bierze udział w nagraniach do Hotel Paradise 8, który tym razem nagrywany jest w Wietnamie. Willa, w której zamieszkają uczestnicy ósmej edycji programu robi wrażenie! Jednak wrażeń też na pewno nie zabraknie na ekranie i za sprawą samych bohaterów. Kto pojawi się w randkowym show? Tego na razie nie wiadomo, natomiast na pewno będzie gorąco. Także za sprawą zmienionych zasad programu. Co się wydarzy?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Hotel Paradise 8: nowe odcinki i reguły gry

Jeżeli myśleliście, że Hotel Paradise 7 dostarczył nam wystarczających emocji, to wydaje się, że w ósmym sezonie będzie ich jeszcze więcej. Choć mamy nadzieję, ze tym razem nie będzie tyle dram, co ostatnio. Niektórzy nadal nie pozbierali się jeszcze po zachowaniach Rocha. Czy zobaczymy jego następcę w tej edycji? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w programie zacznie obowiązywać nowa zasada - wylatujesz, nie wracasz. Czyli jeśli ktoś raz odpadnie z programu, to nie będzie miał drugiej szansy na powrót i wygranie programu. To z pewnością spodoba się sporej grupie widzów, którzy już przy poprzedniej edycji narzekali na to, że nagle do show wchodzili dawni uczestnicy, co zdaniem oglądających było niesprawiedliwe. Czym zaskoczy nas Hotel Paradise 8? Sami jesteśmy ciekawi. Jedno jest pewne - przeczytacie o tym na voxfm.pl.