Hotel Paradise 8: zmiany pogrążą program? Mogą być problemy z oglądalnością

i

Autor: TVN Hotel Paradise 8: zmiany pogrążą program? Mogą być problemy z oglądalnością

Programy randkowe

Hotel Paradise 8: zmiany pogrążą program? Mogą być problemy z oglądalnością

2024-03-29 15:35

W 8. edycji “Hotelu Paradise” twórcy programu postanowili wprowadzić kilka zmian (szkoda, że kontrola zachowań uczestników i powstrzymywanie toksycznych zachowań nie jest jedną z nich). Uczestnicy, którzy pożegnają się z rajską wyspą… nie mogą już na nią wrócić. Początkowo zostało to odebrane coś pozytywnie przez widzów, w końcu podbija stawkę i dramaturgię. W praktyce wyszło jednak… inaczej.

Hotel Paradise 8 – powroty powinny (hehe) powrócić?

Dotąd jak ktoś odpadał z “Hotelu Paradise” to mógł wrócić za jakiś czas i znów namieszać, lub nawet zemścić się na wrogach (jak liczyliśmy, że zrobi Lucy w poprzedniej edycji). Tym razem już nic z tego – w 8. sezonie wprowadzono zakaz powrotów, zatem jak ktoś odpadnie, to już na amen. I o ile w teorii wydawało się to całkiem mądrym posunięciem, byśmy jako widzowie nie oglądali w kółko tego samego, o tyle w praktyce – zdaniem niektórych – psuje to dramaturgię.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: Ola wywołała poruszenie wśród widzów. TYM miała pokazać, jaka jest naprawdę

W sieci coraz częściej pojawiają się komentarze, w których internauci wyrażają swoją dezaprobatę. Czytamy w nich, że brakuje już tej dramy, którą generowały właśnie powroty żądnych zemsty uczestników. No i nasi ulubieńcy mogą się przez to szybko pożegnać z programem.

Moim zdaniem to, że nie ma powrotów o wiele gorzej działa na oglądalność. Ja np. chciałabym zobaczyć jak wraca Luiza i się mści na Bartku albo jak wraca Jessi i czy między nią a Michałem będzie coś więcej – czytamy w jednym z komentarzy.

Czy brak powrotów rzeczywiście odbije się na oglądalności i producenci “Hotelu Paradise” przywrócą dawne zasady? Czas pokaże.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8: Bartek ostro o Luizie. Te relacje szybko zniknęły z sieci

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska