Hotel Paradise: Oliwia i Kuba znów są razem? Jest komentarz

i

Autor: Screenshot Instagram/ oliwia.gruszecka Hotel Paradise: Oliwia i Kuba znów są razem? Jest komentarz

Hotel Paradise

Oliwia i Kuba z Hotelu Paradise znów są razem?! Ten wpis wyjaśnia wszystko

2023-05-31 19:28

Wieść o rozstaniu Oliwii i Kuby z 5. edycji Hotelu Paradise obiegła polskie media z prędkością błyskawicy. Rozpad ich związku strzaskał serca fanów, ale wygląda na to, że nie wszystko stracone.

Oliwia i Kuba z Hotelu Paradise 5 należeli do grona najbardziej lubianych par randkowego show. Po zakończeniu wspólnej rajskiej przygody (stworzyli związek jeszcze w programie), wrócili razem do Polski i postanowili kontynuować relację. Uczucie, które ich połączyło wydawało się gorące i prawdziwe, a zakochani ochoczo dzielili się z fanami kulisami wspólnego życia. W ich social mediach często pojawiały się wspólne zdjęcia, pełne czułości i miłości. Ta ostatnia jednak z czasem zgasła, a przynajmniej tak nam (i im) się wydawało.

CZYTAJ TAKŻE: Marika z Hotelu Paradise zdradziła płeć dziecka! “Oznacza Bóg wysłuchał”

Hotel Paradise: Oliwia i Kuba znów są razem? Jest komentarz

Jakiś czas temu Oliwia i Kuba ogłosili rozstanie. Rozpad ich związku był dość ostro przez nich komentowany, a fani postawili już krzyżyk na tej relacji. Wygląda jednak na to, że przedwcześnie. Kuba zabrał bowiem głos w sprawie teorii jakoby zakochańce jednak się zeszli.

Okazuje się, że Oliwia i Kuba nie poddali się, choć oficjalnie do siebie nie wrócili. Spotykają się jednak i zobaczą, jak sytuacja się rozwinie.

Większość pytań jest o Oliwię więc tutaj odpowiem. Na chwilę obecną spotykamy się z Oliwią. Ciężko powiedzieć teraz w jakim momencie jesteśmy i co z tego wyniknie – napisał Kuba na Instagramie.

Cóż, trzymamy zatem kciuki i życzymy powodzenia!

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska