Hotel Paradise: QUIZ. Dopasuj uczestnika do edycji

i

Autor: TVN Hotel Paradise: QUIZ. Dopasuj uczestnika do edycji

Sprawdź się

"Hotel Paradise". Pamiętasz, w której edycji pojawili się ci uczestnicy? Quiz

2024-01-30 8:51

“Hotel Paradise” gości na naszych ekranach od 2020 roku i od tamtego czasu przewinęło się przez niego naprawdę wielu uczestników. Jak dobrze ich pamiętacie?

“Hotel Paradise” to popularny format, który przed kilkoma laty zawitał również do Polski. I z miejsca zrobił furorę. Przy każdej nowej edycji widzowie tłumnie zasiadają przed ekranami, a następnie komentują w sieci wydarzenia z najnowszych odcinków. W trakcie tych kilku sezonów niejednokrotnie byliśmy świadkami zarówno dantejskich scen, jak i pełnych ciepła i wzruszeń momentów.

Nie zabrakło też oczywiście zwrotów akcji oraz… mocnych charakterów. I choć zdajemy sobie sprawę, że niektórzy uczestnicy zapadli wam w pamięć lepiej od pozostałych, dziś skupimy się na ogóle dotychczasowej ekipy – od najmocniejszych nazwisk po te, które mogły już zniknąć w odmętach waszej pamięci.

CZYTAJ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne programy reality show w Polsce. To one rozwścieczyły widzów

Hotel Paradise – QUIZ. Dopasuj uczestnika do edycji

Przechodząc do meritum – w poniższym quizie znajdziecie 10 imion i nazwisk uczestników “Hotelu Paradise” i waszym zadaniem jest wskazanie, w której edycji wystąpiła konkretna osoba. Powodzenia!

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska