Iness zapowiada premierę, że „Ulala”. Fani wokalistki disco polo zachwyceni: Szykuje się coś pięknego

2023-02-13 10:30 AM.
Iness zapowiada premierę, że „Ulala”. Fani wokalistki disco polo zachwyceni: Szykuje się coś pięknego
Autor: Instagram.com/iness_official_band Iness zapowiada premierę, że „Ulala”. Fani wokalistki disco polo zachwyceni: Szykuje się coś pięknego

Aneta Działak znana w świecie disco polo jako Iness zaskoczyła fanów. Wokalistka przygotowała nowość pod tytułem „Ulala”. Zapowiedź już trafiła do sieci. Internauci są pod wrażeniem i nie mogą doczekać się całości. Mamy dobrą wiadomość. Kawałka będzie można posłuchać jeszcze przed primerą, tylko w VOX FM. Kiedy?

Iness, czyli Aneta Działak, to półfinalistka programu muzycznego „Disco Star”. Swoją muzyczną karierę w branży disco polo rozpoczęła w 2015 roku utworem „Wyjątkowy”. Od tego czasu wokalistka nagrała wiele utworów, które cieszą się uznaniem fanów muzyki tanecznej. Do piosenek takich, jak m.in. „Ty i Ja”, „Przeznaczenie”, „Oczy migdałowe”, czy „Kozak” niebawem dołączy kolejna. pt. „Ulala”. Do sieci trafiła już zapowiedź utworu. Internauci nie mogą doczekać się całości.

ZOBACZ TEŻ: Afera Mamy Ginekolog, rozpad związku Mini Majka i uniewinnienie Maty. Pierwsza Zmiana Komentuje

- Anetko jesteś wspaniała... Karnawał z Tobą udany, będzie zabawa na całego.

- Szykuje się coś pięknego. Odliczam godziny do premiery.

- Extra zapowiedź czekam na całość. Będzie moc.

- Będzie coś pięknego i nieco innego, czekamy gorąco. Iness leci jak burza. Najlepsza zapowiedź premiery - komentują internauci.

Dla wszystkich, którzy nie mogą doczekać się całości - mamy dobrą wiadomość! Kawałka „Ulala” jeszcze przed premierą będzie można posłuchać tylko w VOX FM, we wtorek, 14 lutego około godziny o 20:25.

Iness: Filigranowa gwiazda disco polo w tygodniu jest kierowcą tira!