Jeden, Drugi, Trzeci LECI - nowością od Nowatora! Podbije serca słuchaczy?

i

Autor: materiały prasowe Jeden, Drugi, Trzeci LECI - nowością od Nowatora! Podbije serca słuchaczy?

gwiazdy

Jeden, Drugi, Trzeci LECI - nowością od NOWATORa! Podbije serca słuchaczy?

2024-02-19 10:15

NOWATOR rozpętuje muzyczną burzę! Zaserwował swoim fanom nowy kawałek pod tytułem "Jeden, Drugi, Trzeci LECI". To energetyczny singiel utrzymany w romsko-bałkańskich klimatach! Czy nowa propozycja NOWATORa podbije serca słuchaczy, jak poprzednie hity, takie jak "Z lewa do prawa" czy "Moja Panienka"?

NOWATOR - Jeden, Drugi, Trzeci LECI

NOWATOR wprowadził na rynek swoją najnowszą produkcję muzyczną zatytułowaną "Jeden, Drugi, Trzeci LECI". Tym razem artysta łączy siły z międzynarodową gwiazdą muzyki romsko-bałkańskiej „Trupa Modern”, obiecując nam niezapomniany przebój taneczny o zdecydowanie imprezowym charakterze. NOWATOR to nie tylko wokalista, lecz także kompozytor i autor tekstów, zdobywca wielu nagród za swoją niekonwencjonalną twórczość muzyczną. Jego wcześniejsze hity, zgromadziły w sumie już ponad 240 milionów odsłon na platformie YouTube, przynosząc artyście wyróżnienia w postaci złotych i platynowych płyt. Niekwestionowane hity takie jak "Z lewa do prawa" czy "Moja Panienka", zna cała Polska. 

Pawelec robi robotę Kawiarnia

NOWATOR zachwyci fanów?

Nowy singiel "Jeden, Drugi, Trzeci LECI" może być nie lada zaskoczeniem dla fanów NOWATORA – w takiej odsłonie muzycznej jeszcze go nie znają. „NOWATORsko” przenosi słuchaczy w energetyczny świat brzmień romsko-bałkańskich, łącząc pulsujący wokal z dynamiczną muzyką. Utwór jest idealnym soundtrackiem dla każdej imprezy, łącząc w sobie różnorodne brzmienia sekcji dętej, reprezentowanej przez wyśmienitych muzyków romskich wraz z chwytliwą melodią. Klip do tej piosenki powstał w pięknych sceneriach Winnicy „Bracia Petrasz” w Lisnej w towarzystwie wielu znanych influenserów.  Opowiada dwie historie, które w zaskakujący sposób łączą się w finale piosenki. Humorystycznie podana fabuła klipu na pewno wywoła uśmiech na niejednym widzu.