telewizja

Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał piękną dziewczynę. "Razem lepiej"

2024-07-09 22:23

Joachim Zeiske już od kilku lat jest jednym z najgłośniejszych nazwisk, jeśli chodzi o gwiazdy TTV. Trudno się temu dziwić, ponieważ chłopak od pierwszego sezonu występuje w programie Gogglebox. Przed telewizorem. W tym pojawia się ze swoją mamą. Jednak ostatnio dodał do sieci zdjęcie z inną kobietą!

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim z piękną dziewczyną

W programie Gogglebox. Przed telewizorem Joachim Zeiske już od pierwszego odcinka przypadł widzom do gustu. Chłopak pojawił się bowiem w formacie ze swoją mamą, z którą już od blisko dekady komentuje różne seriale i programy telewizyjne. Robią to na tyle dobrze, że utrzymują się na antenie TTV od pierwszego odcinka aż do dziś. Czasem Joachim Zeiske przemyca też w odcinkach różne ciekawostki ze swojego życia. Sekrety zdradza też na prowadzonych przez siebie social mediach. Tam obserwuje go kilkadziesiąt tysięcy osób. Gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem pokazuje im sporo. Nie wstydzi się m.in. swojego ciała i nie raz pręży swoją coraz bardziej umięśnioną klatę. Ostatnio jednak zaskoczył inną fotką. Dodał relację z piękną dziewczyną. Z nietypowym podpisem.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim i piękna kobieta

Trzeba przyznać, że Joachim ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem to niezwykle przystojny chłopak. A już szczególnie od czasu, gdy nieco przypakował i zadbał o swój wygląd. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej dziewczyn zastanawia się, czy jego serce jest zajęte, czy jednak można do niego podbijać. Joachim Zeiske nadal nie udzielił oficjalnej odpowiedzi na to pytanie. Jakiś czas temu zaprzeczył natomiast, że jest gejem. To tylko podsyciło zainteresowanie widzek Gogglebox. Przed telewizorem. Czy serce Joachima jest wolne? Tego nie wiemy. Natomiast ostatnio gwiazdor TTV coraz częściej pojawia się w towarzystwie pięknych dziewczyn. Tym razem udostępnił relację, którą dodała jedna z nich, z podpisem "Po ciężkim dniu #bettertogether (pol. razem lepiej)". Czy to coś oznacza? Emocje rosną coraz bardziej.

Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał piękną dziewczynę. Razem lepiej

i

Autor: Instagram.com/joachimzeiske
Listen to "Romeo i Julia. William Shakespeare. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.