Solowy numer Justyny Lubas po odejściu z Top Girls coraz bliżej! Wiemy, jak będzie wyglądał teledysk

i

Autor: Instagram.com/justynalubas_official

disco polo

Justyna Lubas z pierwszym solowym numerem po odejściu z Top Girls! Wiemy, jak brzmi "Tańczmy do rana"

2023-11-13 14:07

Na ten moment fani Justyny Lubas czekali od kilkunastu dni. Piosenkarka pod koniec października ogłosiła swoje odejście z zespołu Top Girls i poinformowała w VOX FM, że zaczyna solową karierę. Niedawno ujawniła też tytuł jej nowego singla. To "Tańczmy do rana". Teraz wiemy już, jak będzie brzmiała piosenka!

Justyna Lubas - nowa piosenka "Tańczmy do rana"

Wiadomość o odejściu Justyny Lubas z zespołu Top Girls ostatnio bardzo mocno zaskoczyła fanów formacji. Ci zaczęli zastanawiać się nad tym, czy oznacza to całkowity koniec kariery wokalistki, czy może np. dołączenie do innej grupy. Piosenkarka zdradziła jednak VOX FM, że nie zamierza porzucać śpiewania i postawi na solowe działanie pod swoim nazwiskiem. I słowa faktycznie dotrzymała. Nie musieliśmy długo czekać, żeby dowiedzieć się, że Justyna nagrała już pierwszy utwór, który wkrótce usłyszą jej fani. Niebawem zdradziła też, że jego tytuł to "Tańczmy do rana" i zaczęły się nagrania do teledysku. W tym, jak wiecie już z voxfm.pl nie zabraknie kolorów i wyrazistych barw. Taka też będzie nowa piosenka Justyny Lubas. Jak będzie brzmiała i czego możemy się spodziewać?

WYWIAD JUSTYNA LUBAS

Justyna Lubas po odejściu z Top Girls z nowym numerem

Justyna Lubas już w grupie Top Girls przyzwyczaiła nas do tego, że potrafi nieźle rozruszać swoimi numerami. Chyba każdy zna takie hity, jak "Mleczko" czy "Jakbyś mnie zechciał". Te mają w sieci milionowe wyświetlenia, a Justyna Lubas nie narzeka na brak popularności. Poruszających rytmów nie zabraknie też w nowym kawałku wokalistki "Tańczmy do rana". Ten stanowi połączenie polskiego i angielskiego tekstu, a sama linia melodyczna wprost porywa do tańca! Jesteśmy przekonani, że to połączenie dźwięków sprawi, że nie jeden parkiet zapłonie, a na przyszłych koncertach Justyny będzie prawdziwy ogień. Licznie słowa uznania możemy też zresztą zobaczyć w komentarzach pod TikTokiem, w którym można usłyszeć fragment nowej piosenki. Ten zostawiamy Wam poniżej. Posłuchajcie i oceńcie sami. A premiera całości - po 19 listopada!