Solowy numer Justyny Lubas po odejściu z Top Girls coraz bliżej! Wiemy, jak będzie wyglądał teledysk

i

Autor: Instagram.com/justynalubas_official

disco polo

Solowy numer Justyny Lubas po odejściu z Top Girls coraz bliżej! Wiemy, jak będzie wyglądał teledysk

2023-11-10 11:02

Odejście tej wokalistki z zespołu Top Girls narobiło sporego zamieszania w świecie disco polo. Taką decyzję ogłosiła ostatnio Justyna Lubas, która tworzyła grupę od początku. Zapowiedziała jednocześnie, że nie porzuca muzyki i postawi na solową karierę. Wokalistka przygotowuje właśnie teledysk do nowego numeru.

Justyna Lubas z Top Girls przygotowuje nową piosenkę

Na koniec października na fanów disco polo, jak grom z jasnego nieba spadła wiadomość o tym, że Justyna Lubas, która od początku tworzyła Top Girls odchodzi z zespołu. Wielu fanów zaczęło rozpaczać po tej informacji, ponieważ wokalistka była ostatnią osoby, która pozostawała w Top Girls od początku. Kilka lat temu z formacji odeszły bowiem Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które założyły zespół Topky. VOX FM było pierwszą redakcją, której Justyna opowiedziała o powodach swojego odejścia z formacji, z którą stworzyła takie hity, jak "Mleczko" czy "Jakbyś mnie zechciał". Jednocześnie zapowiedziała, że nie żegna się z muzyką całkowicie, a postawi na solową karierę. I dotrzymuje słowa! Niedawno informowaliśmy Was o tym, że jej pierwszy utwór jest już gotowy. Znamy jego tytuł i szczegóły teledysku.

WYWIAD JUSTYNA LUBAS

"Tańczmy do rana" nowością od Justyny Lubas

Justyna Lubas po odejściu z zespołu Top Girls nie planuje zwalniać tempa. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu swojej decyzji, przekazała fanom, że gotowy jest już jej pierwszy utwór. Najprawdopodobniej mówiła wtedy o piosence "Tańczymy do rana", bo taki tytuł będzie nosił singiel, do którego wokalistka nagrywała ostatnio teledysk. Czego możemy się po nim spodziewać? Na pewno będzie bardzo słodko i kolorowo! Zdjęcia do klipu powstawały bowiem w jednym z miejsc, które słynie z mocno Instagramowego wyglądu. Co wiemy jeszcze? Na planie teledysku pojawił się m.in. znany TikToker Sebastian Kowalczyk, który ma wystąpić w klipie Justyny. Kiedy ujrzy on światło dzienne? To na razie pozostaje słodką tajemnicą. Niewykluczone jednak, że już pod koniec listopada, ponieważ właśnie na wtedy Justyna zapowiadała jakąś niespodziankę dla swoich fanów.