Justyna Lubas w pierwszym wywiadzie po odejściu z Top Girls. Muszę wyhamować [TYLKO U NAS]

i

Autor: VOX FM

disco polo

Justyna Lubas po odejściu z Top Girls ma już konkretny plan. Padła ważna data!

2023-11-06 14:17

Ta wiadomość w ostatnich dniach mocno wstrząsnęła fanami disco polo. Justyna Lubas poinformowała o swoim odejściu z zespołu Top Girls, a jej miejsce zajęła nowa wokalistka. VOX FM jako pierwsze poznało szczegóły tej historii. Teraz popularna piosenkarka ujawniła precyzyjne plany na przyszłość. Podała też kluczową datę.

Justyna Lubas odeszła z Top Girls

Tym odejściem w ostatnich tygodniach mocno żyli wszyscy fani disco polo i zespołu Top Girls. O swoim rozstaniu z formacją poinformowała Justyna Lubas, która w grupie była od samego początku. Tym samym w składzie Top Girls nie została już żadna piosenkarka, która była w nim od samego początku. Wcześniej z trio odeszły bowiem Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które stworzyły zespół Topky. Miejsce Justyny Lubas w Top Girls zajęła siostra bliźniaczka jednej z dwóch wokalistek, które pozostały - Olga Siemieniecka. To ona ma teraz tworzyć z dziewczynami zespół, na którego koncie są takie hity, jak "Mleczko" czy "Jakbyś mnie zechciał". Wielu fanów zastanawiało się jednak, co stanie się z Justyną Lubas. Ta w swoim pierwszym wywiadzie po odejściu z formacji zdradziła VOX FM, że rozważa solową karierę. Teraz znamy już szczegółowe plany piosenkarki.

WYWIAD JUSTYNA LUBAS

Justyna Lubas z karierą solową

Wszystko wskazuje na to, że fani Justyny Lubas z Top Girls nie mają powodów do obaw. Wokalistka, która zdradziła VOX FM, że rozważa karierę w pojedynkę - ma zamiar dotrzymać słowa. Jak możemy przeczytać na Instagramowym profilu Justyny - nagrała już pierwszy utwór, który fani powinni usłyszeć niebawem. Na tym jednak nie koniec. W swoim poście była wokalistka Top Girls zwróciła uwagę na kluczową datę. Tą jest końcówka listopada. Co takiego się wtedy wydarzy? To na razie pozostaje słodką tajemnicą Justyny. Niewkluczone, że może to właśnie wtedy poznamy jej pierwszy singiel albo chociaż jego tytuł. Nie będzie to natomiast prawdopodobnie np. nowy pseudonim, bo sama piosenkarka w rozmowie z VOX FM przyznała, że najpewniej zostanie przy swoim imieniu i nazwisku. Nie możemy doczekać się tego, co przygotowała dla nas Justyna i z niecierpliwością odliczamy dni!