telewizja

Karolina Gilon jest gwiazdą Polsatu. Nie zgadniesz, jak zaczynała się jej kariera

2024-06-18 6:03

Karolina Gilon jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Uwielbiają ją m.in. widzowie produkcji "Love Island". Prowadząca świetnie sprawdza się w tym formacie, ale i nie raz można ją zobaczyć w innych. Niewiele osób pamięta jednak o tym, od czego zaczynała się jej kariera w mediach.

Karolina Gilon - od czego zaczynała prowadząca Love Island?

Od kilku lat program Love Island cieszy się ogromną popularnością. Widzowie oglądają tę produkcję z zapartym tchem i śledzą losy jej uczestników. W tym randkowym reality show nie brakuje pikanterii i sporych emocji. Dużą rolę w sukcesie tego formatu ma niewątpliwie Karolina Gilon, czyli prowadząca Love Island. Ta jednak pojawia się nie tylko w tym formacie. Można ja również oglądać m.in. w produkcji Ninja Warrior Polska. Kariera Karoliny Gilon w ostatnich latach solidnie nabrała tempa. Można ją oglądać w telewizji, ale i na różnego rodzaju eventach, ponieważ prezenterka Polsatu nie ucieka od błysku fleszy. Czasem na różnego rodzaju wydarzeniach pojawia się nawet w towarzystwie swojego partnera. Mało kto jednak pamięta od czego zaczynała się jej kariera. 

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Karolina Gilon - pierwsze kroki stawiała w TVN

Karolina Gilon od kilku lat jest gwiazdą Polsatu. Świetnie sprawdza się w dużych produkcjach stacji. Nie każdy pamięta jednak, że jej kariera zaczynała się w zupełnie innym miejscu. Popularna prezenterka swoje pierwsze kroki stawiała bowiem w konkurencyjnej stacji - w TVN. Jej popularność w mediach zaczęła się bowiem od programu Top Model, gdzie wystąpiła jako uczestniczka. Potem została prowadzącą formatów DeFacto oraz Druga twarz. Niedługo później pojawiła się w Polsacie, gdzie widzowie mogli zobaczyć ją już w Love Island. Gdzie jeszcze zaprowadzi ją los? Według nieoficjalnych informacji już niebawem Karolina Gilon pojawi się w programie Taniec z gwiazdami. Trzymamy za to kciuki i już teraz życzymy powodzenia!