Klaudia Zielińska dołącza do wielkich gwiazd disco polo. Jej „Silniejsza” robi furorę!

i

Autor: Screenshot Youtube/ Klaudia Zielińska Klaudia Zielińska dołącza do wielkich gwiazd disco polo. Jej „Silniejsza” robi furorę!

Disco polo

Klaudia Zielińska dołącza do wielkich gwiazd disco polo. Jej „Silniejsza” robi furorę!

2023-04-20 0:00

Klaudia Zielińska może pochwalić się kolejnym sukcesem. Jej nowy singiel, trakujący o silnych kobietach, zyskał sporą popularność i uznanie wśród słuchaczy. Czyżby szykowała nam się kolejna żeńska legenda polskiej muzyki tanecznej?

Kiedyś uczestniczka „Projektu Lady”, teraz wschodząca gwiazda disco polo. Po udziale w popularnym programie Klaudia Zielińska na dobre zajęła się rozwijaniem swojej pasji, którą jest muzyka. Jej debiutancki utwór „Przychodzi noc” spotkał się z dość entuzjastycznym przyjęciem, a później było już tylko lepiej. Teraz zaś jest wręcz wybornie.

CZYTAJ TAKŻE: Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2023. GORĄCE zdjęcia rozpalają wyobraźnię [TOP]

Klaudia Zielińska dołącza do wielkich gwiazd disco polo. Jej „Silniejsza” robi furorę!

W dniu 7 kwietnia 2023 roku Klaudia Zielińska wypuściła nową piosenkę. „Silniejsza” określana jest przez internautów mianem „hymnu kobiet”, wokalistka śpiewa tam bowiem o sile i determinacji przedstawicielek płci pięknej. Utwór okazał się hitem i przekroczył już 1 milion wyświetleń na YouTube, co jest nie lada wyzwaniem!

- Piękny życiowy kawałek, za każdym razem gdy słucham kręci mi się łezka w oku i mam dreszcze,ponieważ w tej piosence jest wiele słów i sytuacji opisujących mój poprzedni związek który okazal się być toksyczny... piękna piosenka ❤️💪🔥

- Nie mogę przestać słuchać tej piosenki🥰💋 Ma duże przekazanie, większość kobiet to przeżyła. Cudo ♥️

- Poruszyłaś wszystkie me emocje . Siedze i wyje ... Tak realnej piosenki jeszcze nie slyszalam . Zasługujesz na nagrodę Nobla ❤

… czytamy w komentarzach.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: torebkowe skarby
Listen on Spreaker.