Królowie disco znów w akcji! Czadoman i wokalista zespołu Piersi w kolejnej mega produkcji?

i

Autor: Instagram.com/czadoman Królowie disco znów w akcji! Czadoman i wokalista zespołu Piersi w kolejnej mega produkcji?

Królowie disco znów w akcji! Czadoman i wokalista zespołu Piersi w kolejnej mega produkcji?

2022-03-28 19:16

Paweł Dudek czyli Czadoman oraz Adam Asanov – wokalista zespołu Piersi w duecie? Wszystko na to wskazuje. Wystarczyło wspólne zdjęcie, wymowny podpis i internauci nie mają wątpliwości – Królowie disco tworzą kolejny mega hit.

Czadoman zyskał popularność kawałkiem „Ruda tańczy jak szalona”. Fani disco polo doskonale znają ten hit, jednak Paweł Dudek udowodnił, że świetnie czuje się także w rockowym repertuarze. Wygrał talent show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i skradł serca publiczności swoim wykonaniem utworów Budki Suflera. Z kolei zespół Piersi, którego liderem jest aktualnie Adam Asanov kilka lat temu wróciła na scenę z hitem pod tytułem „Bałkanica”. Wokalista Piersi i Czadoman mają już na koncie jeden wspólny kawałek. W 2018 roku nagrali utwór pod tytułem „Królowie disco” czym zachwycili fanów muzyki tanecznej. Wszystko wskazuje na to, że Paweł i Adam szykują kolejny duet. – „Jak myślicie, co kombinujemy? Jeszcze nie powiemy…” – napisał Czadoman na Instagramie pod zdjęciem z Adamem Asanovem. Jednak fani nie mają wątpliwości – zapowiada się duet i mega hit.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Doda spada z listy, Daria w propozycjach. Kto zwyciężył 399 notowanie?

- Może nagranie wspólnej płyty.

- Kombinujecie extra duet i mega hit. Już czekam.

- Nie ważne co kombinujecie, wasz duet będzie genialny, do tego dobry bit i jest Mistrzostwo Świata!!! - komentują internauci.

PORANNE WYJCE - PUTIN NIE MA JAJ

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka: