Krystyna z Rolnik szuka żony

i

Autor: screeny z YouTube/Rolnik szuka żony Krystyna z "Rolnik szuka żony"

związek z kobietą

Krystyna z "Rolnik szuka żony" ma żonę i dziecko. Mała Greta to wykapana mama!

2024-06-11 15:12

Program "Rolnik szuka żony" cieszy się sporą oglądalnością. Pamiętacie jedną z uczestniczek, która w drugiej edycji zabiegała o względy gospodarza Roberta? Choć kobieta nie znalazła miłości w programie, to kilka lat później jej serce zdobyła Agnieszka, z którą wzięła ślub i dziś wspólnie wychowują dziecko.

Kiedy na antenie Telewizji Polskiej zadebiutował pierwszy odcinek programu "Rolnik szuka żony", mówili o tym wszyscy. Single szukali miłości i niektórym to się udało. Idealnym tego przykładem jest chociażby Grzegorz i Ania Bardowscy, którzy nie tylko wzięli ślub, ale także doczekali się dzieci. Na planie programu nie poszczęściło się jednak wszystkim. Krystyna Kamińska w 2015 roku wzięła udział w drugiej edycji programu i starała się o względy rolnika Roberta. Białorusinka miała wówczas 24-lata i mimo iż nie znalazła męża w telewizji, to życie napisało dla niej całkiem inny, być może nawet nieprzewidywalny scenariusz. Kilka lat po emisji odcinków z Krystyną okazało się, że kobieta tworzy szczęśliwą relację z Agnieszką, z którą co ciekawe wzięła ślub w 2020 roku w Edynburgu, a kilka miesięcy temu na świat przyszła ich córka Greta.

ZOBACZ TAKŻE: Przykra informacja dla fanów Love Island potwierdzona. Już nic nie będzie takie, jak dawniej

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Krystyna z "Rolnik szuka żony" została mamą

Krystyna Kamińska od dłuższego czasu nie ukrywa już swojej orientacji. Często dzieli się z internautami kadrami ze swojego życia z ukochaną Agnieszką, a w ostatnich miesiącach na jej profilu można podziwiać także uroczą Gretę. To, że Krystyna jest w ciąży wyszło na jaw w listopadzie 2022 roku, kiedy to kobieta wyznała prawdę, że niebawem zostanie mamą dzięki metodzie in vitro. Od tamtej pory regularnie pokazywała wszystkim swój błogosławiony stan, a po rozwiązaniu swoje szczęście, jakim jest córka Greta. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie swoich mam, a w sieci nie może odpędzić się od miłych komentarzy. Tylko zobaczcie jak córka Krystyny bardzo ją przypomina!

ZOBACZ TAKŻE: Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz dokonał historycznej rzeczy. Fani nie mogą uwierzyć