metamorfozy

Krzysztof Ibisz z roku na rok jest coraz młodszy! Tak zmieniał się na przestrzeni lat

2024-06-17 0:01

Możemy się założyć, że gdyby zapytać na ulicy o to, kim jest Krzysztof Ibisz, to odpowiedź znałby każdy. I chyba nikogo to nie dziwi, ponieważ prezenter w telewizji występuje już od kilkudziesięciu lat. Przez ten czas doczekał się nawet łatki, że z roku na rok jest coraz młodszy. I coś w tym jest!

Krzysztof Ibisz kiedyś i dziś

W polskim showbiznesie gwiazd jest wiele. Jednak te zazwyczaj szybko się pojawiają, a potem równie szybko znikają. Prawdziwą sztuką jest jednak wejście do świata mediów i utrzymanie się w nim. To udaje się zaledwie kilku osobom. Jedną z nich jest z pewnością Krzysztof Ibisz. Popularny prezenter w mediach pojawia się już od kilkudziesięciu lat. I trudniej byłoby chyba wymienić programy, których nie prowadził, niż produkcje, w których był gospodarzem. Krzysztof Ibisz prowadził bowiem m.in. takie formaty, jak Gra w ciemnoAwantura o kasęBarTaniec z gwiazdamiJak oni śpiewają czy liczne koncerty i festiwale. Świetnie sprawdza się również jako konferansjer na różnego rodzaju eventach. Jak popularny gwiazdor zmienił się na przestrzeni lat? Będziecie nieźle zdziwieni.

Krzysztof Ibisz z malutkim synkiem nad morzem

Krzysztof Ibisz coraz młodszy

Krzysztof Ibisz przywykł już do tego, że wiele osób żartuje z jego długiej obecności w telewizji i oraz z jego wieku. Często można bowiem usłyszeć twierdzenie, że Krzysztof Ibisz z roku na rok jest coraz młodszy, co bawi nawet samego zainteresowanego. Ale trzeba przyznać, że zdecydowanie jest coś w tej tezie. Są osoby, którym upływające lata służą i tak jest zdecydowanie w przypadku popularnego prezentera Polsatu. Krzysztof Ibisz na przestrzeni ostatnich lat staje się bowiem coraz przystojniejszy i jakby tego było mało, nie widać w jego przypadku upływającego czasu. To najlepiej zobaczycie w galerii poniżej, w której prezentujemy Wam, jak Krzysztof Ibisz wyglądał kiedyś i dziś. Jak tak dalej pójdzie, to za kilka lat znowu zobaczymy go w kołysce!