Gorąca nowość od zespołu Playboys! Kuba Urbański zdradził nam sekrety numeru Król

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

disco polo

Kuba Urbański z Playboys pokazał nagranie z randki. I to nie ze swoją żoną!

2023-09-23 12:28

Kuba Urbański z zespołu Playboys po kilku zapracowanych tygodniach koncertowych wybrał się ostatnio na greckie wakacje. Jak to bywa podczas takich wyjazdów, nie mogło obyć się bez randki. Tak było i u Kuby, który nagraniem podzielił się w swoich social mediach. Jednak na filmie widzimy nie jego żonę, a zupełnie inną kobietę!

Wyjątkowa randka Kuby Urbańskiego z Playboys

Ostatnie miesiące dla Kuby Urbańskiego z zespołu Playboys były bardzo mocno pracowite. Muzyk odwiedzał kolejne miasta w Polsce z koncertami, co z pewnością wymagało od niego dużego wysiłku. W dodatku skupiał się nie tylko na śpiewaniu w plenerze, ale i ostatnio podzielił się z nami swoim nowym kawałkiem i teledyskiem do niego. Nic zatem dziwnego, że po kilku zapracowanych tygodniach Kuba wybrał się na wypoczynek. W dodatku nie sam, bo do Grecji pojechał z innym, znanym muzykiem disco polo. Relacje z wyjazdu piosenkarz na bieżąco zamieszcza w swoich mediach społecznościowych. Pokazuje m.in. słoneczne widoki i to, jak bawi się w wodzie. Ostatnio mogliśmy jednak zobaczyć w jego mediach społecznościowych relację z... randki! I to nie z jego żoną. Kogo zabrał na nią Kuba?

Playboys & Top Girls - A wszystko to... bo Ciebie kocham! | Duety Jakich Świat Nie Słyszał

Kuba Urbański jest kochającym tatą

Autor hitów "Bahamy, Morze, Miami" i "Tylko Ty" na wyjątkową "randkę" zaprosił pewną młodą damę. I nie, nie musicie się obawiać, że to nowa partnerka Kuby. Piosenkarz na wspólny posiłek zabrał ze sobą swoją uroczą córkę! Dumny tata powiedział, że na randce jest z miłością jego życia. Trzeba przyznać, że ta relacja na Instagramie naprawdę rozczula i chwyta za serce. A taki tata, jak Kuba to prawdziwy skarb. Muzyk nie pierwszy raz zresztą pokazał, że dzieciaki są dla niego niezwykle ważne. Regularnie w jego social mediach możemy śledzić urocze fotki i filmiki z rodziną, co pokazuje, że Kuba to nie tylko świetny muzyk, ale i fenomenalny ojciec! Dzieciakom możemy pozazdrościć, a Kubie i jego rodzinie życzymy samych cudownych chwil, nie tylko podczas wakacji!