Lato w VOX FM z dreszczykiem, sportem i muzyką. Sprawdź, co przygotowaliśmy na wakacje

i

Autor: VOX FM Lato w VOX FM z dreszczykiem, sportem i muzyką. Sprawdź, co przygotowaliśmy na wakacje

Lato w VOX FM z dreszczykiem, sportem i muzyką. Sprawdź, co przygotowaliśmy na wakacje

2021-06-25 9:25

Wakacje 20201 - czas start! Rozpoczęliśmy jeden z najbardziej oczekiwanych momentów w roku. Dla uczniów to dwa miesiące laby, dla pracujących Polaków, to planowanie urlopu i wypoczynku. Ale w VOX FM nie robimy sobie przerwy i już teraz zapraszamy Was do wysłuchania naszych nowości.

Odpoczywając w te wakacje, koniecznie włączcie radio! W VOX FM będzie działo się naprawdę sporo. Przygotowaliśmy dla Was nowe programy, akcje specjalne i konkursy. Na początek "Aktywne lato. Raport specjalny w Wiadomościach VOX FM". W każdą sobotę nasi dziennikarze będą podpowiadać Wam, gdzie warto się wybrać, jeśli chcecie uprawiać konkretną dyscyplinę sportu. Z zawodowcami, ale też z amatorami porozmawiamy o tym, gdzie są najlepsze trasy rowerowe w kraju, jak przygotować się do profesjonalnego biegania, co trzeba mieć ze sobą, żeby bezpiecznie ruszyć na wspinaczkę górską. Będziemy mówić o żaglach, kajakach, tenisie, czy piłce siatkowej. To wszystko w każdą sobotę od 9:00 do 16:00 w Wiadomościach VOX FM. A co poza nimi? Codziennie, od poniedziałku do piątku, będziecie mogli posłuchać nowego programu - "Gruba ryba, czyli wynurzenia Zdziśka":

- Postaramy się podczas tych wakacji pokazać Wam świat z perspektywy wędkarza. "Gruba ryba, czyli wynurzenia Zdziśka" to opowieści zapalonego wędkarza, który już na niejednym łowisku był, niejedno w życiu widział, niejedno złowił, niejedno zerwał. Opowiada o wszystkim - o rybach, o współzawodnictwie takim męskim, o przyjaźni, a przede wszystkim opowiada o sobie. Główny bohater to człowiek szczery, wesoły i uczciwy - mówi Przemek Sasowski, prezenter VOX FM i autor "Grubej ryby".

"Gruba ryba" w VOX FM  w godzinach 13:00-14:00. Od lipca będziecie mogli posłuchać kryminalnych opowieści. To w programie "ZŁO. Zbrodnia, łowca, ofiara". W każdym odcinku Marta Kiermasz będzie przedstawiać Wam najbardziej wstrząsające historie z Polski i ze świata:

- Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, Ed Kemper, ale też Zdzisław Marchwicki, czy Joachim Knychała. W każdym odcinku programu "ZŁO" będziemy przedstawiać Wam historie seryjnych morderców. Usłyszycie najbardziej przerażające opowieści, które wydarzyły się naprawdę. Zabierzemy Was do Stanów Zjednoczonych, Rosji, Argentyny, będzie też sporo historii z Polski. Pokażemy je takimi, jakie były, czyli bez cenzury i pomijania szczegółów. Usłyszycie też, co sami mordercy mieli do powiedzenia - wyjaśnia Marta Kiermasz, autorka programu. "ZŁO. Zbrodnia, łowca, ofiara" w każdą niedzielę o północy na antenie VOX FM.

Na tym jednak nie koniec. W każdy czwartek w programie "Punkt krytyczny. Katastrofy, które wstrząsnęły Polską" będziemy mówić o najbardziej szokujących wypadkach w naszym kraju. Wśród nich m.in. katastrofa kolejowa pod Otłoczynem, czy tragedia w hali MTK. O tych wydarzeniach opowie Kamil Rutkowski:

- Błąd człowieka, żywioły, natura i po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności. W te wakacje prześledzimy minuta po minucie katastrofy, o których mówiła cała Polska. W powietrzu, na drogach, na torach. Odtworzymy bieg wydarzeń, który doprowadził do tragedii, oraz oczywiście zapytamy o przyczyny. - mówi Kamil Rutkowski. "Punkt krytyczny" w każdy czwartek po północy tylko w VOX FM.

Ale w tegoroczne wakacje nie tylko będziecie się bać. Sprawimy, że na twarzach wielu z Was zagości szeroki uśmiech. To dzięki akcji "Skrzynia skarbów", w którą będziecie mogli się włączyć już w połowie lipca. Codziennie będziecie mogli zgarnąć spore pieniądze - od 5 do nawet 25 tysięcy złotych. Do kogo uśmiechnie się los? Sami się przekonajcie! "Skrzynia skarbów" od połowy lipca codziennie na antenie VOX FM!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Artyści jednego przeboju. Te piosenki zna cały świat! Pamiętasz, kto je śpiewał?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Z jakiego przeboju zasłynęli Los del Rio?

A gdy już trafi do Was całkiem niezła sumka, to będziecie mogli świętować przy dźwiękach doskonałej muzyki. O to zadba Dj Charis. Od poniedziałku do czwartku będziecie mogli sprawdzić, jaki mix przebojów dla Was przygotował. To o 21:00. A tuż przed tym mixem, będziecie mogli przesłać najbliższym pozdrowienia z wakacji. Taka możliwość pojawi się w programie "Wielkie Halo". Od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00 - 20:00. VOX FM - polecamy się na wakacje!

Najlepszy Koncert Świata