Lato w VOX FM z dreszczykiem, sportem i muzyką. Sprawdź, co przygotowaliśmy na wakacje

2021-06-25 9:25 AM.
Lato w VOX FM z dreszczykiem, sportem i muzyką. Sprawdź, co przygotowaliśmy na wakacje
Autor: VOX FM Lato w VOX FM z dreszczykiem, sportem i muzyką. Sprawdź, co przygotowaliśmy na wakacje

Wakacje 20201 - czas start! Rozpoczęliśmy jeden z najbardziej oczekiwanych momentów w roku. Dla uczniów to dwa miesiące laby, dla pracujących Polaków, to planowanie urlopu i wypoczynku. Ale w VOX FM nie robimy sobie przerwy i już teraz zapraszamy Was do wysłuchania naszych nowości.

Odpoczywając w te wakacje, koniecznie włączcie radio! W VOX FM będzie działo się naprawdę sporo. Przygotowaliśmy dla Was nowe programy, akcje specjalne i konkursy. Na początek "Aktywne lato. Raport specjalny w Wiadomościach VOX FM". W każdą sobotę nasi dziennikarze będą podpowiadać Wam, gdzie warto się wybrać, jeśli chcecie uprawiać konkretną dyscyplinę sportu. Z zawodowcami, ale też z amatorami porozmawiamy o tym, gdzie są najlepsze trasy rowerowe w kraju, jak przygotować się do profesjonalnego biegania, co trzeba mieć ze sobą, żeby bezpiecznie ruszyć na wspinaczkę górską. Będziemy mówić o żaglach, kajakach, tenisie, czy piłce siatkowej. To wszystko w każdą sobotę od 9:00 do 16:00 w Wiadomościach VOX FM. A co poza nimi? Codziennie, od poniedziałku do piątku, będziecie mogli posłuchać nowego programu - "Gruba ryba, czyli wynurzenia Zdziśka":

- Postaramy się podczas tych wakacji pokazać Wam świat z perspektywy wędkarza. "Gruba ryba, czyli wynurzenia Zdziśka" to opowieści zapalonego wędkarza, który już na niejednym łowisku był, niejedno w życiu widział, niejedno złowił, niejedno zerwał. Opowiada o wszystkim - o rybach, o współzawodnictwie takim męskim, o przyjaźni, a przede wszystkim opowiada o sobie. Główny bohater to człowiek szczery, wesoły i uczciwy - mówi Przemek Sasowski, prezenter VOX FM i autor "Grubej ryby".

"Gruba ryba" w VOX FM  w godzinach 13:00-14:00. Od lipca będziecie mogli posłuchać kryminalnych opowieści. To w programie "ZŁO. Zbrodnia, łowca, ofiara". W każdym odcinku Marta Kiermasz będzie przedstawiać Wam najbardziej wstrząsające historie z Polski i ze świata:

- Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, Ed Kemper, ale też Zdzisław Marchwicki, czy Joachim Knychała. W każdym odcinku programu "ZŁO" będziemy przedstawiać Wam historie seryjnych morderców. Usłyszycie najbardziej przerażające opowieści, które wydarzyły się naprawdę. Zabierzemy Was do Stanów Zjednoczonych, Rosji, Argentyny, będzie też sporo historii z Polski. Pokażemy je takimi, jakie były, czyli bez cenzury i pomijania szczegółów. Usłyszycie też, co sami mordercy mieli do powiedzenia - wyjaśnia Marta Kiermasz, autorka programu. "ZŁO. Zbrodnia, łowca, ofiara" w każdą niedzielę o północy na antenie VOX FM.

Na tym jednak nie koniec. W każdy czwartek w programie "Punkt krytyczny. Katastrofy, które wstrząsnęły Polską" będziemy mówić o najbardziej szokujących wypadkach w naszym kraju. Wśród nich m.in. katastrofa kolejowa pod Otłoczynem, czy tragedia w hali MTK. O tych wydarzeniach opowie Kamil Rutkowski:

- Błąd człowieka, żywioły, natura i po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności. W te wakacje prześledzimy minuta po minucie katastrofy, o których mówiła cała Polska. W powietrzu, na drogach, na torach. Odtworzymy bieg wydarzeń, który doprowadził do tragedii, oraz oczywiście zapytamy o przyczyny. - mówi Kamil Rutkowski. "Punkt krytyczny" w każdy czwartek po północy tylko w VOX FM.

Ale w tegoroczne wakacje nie tylko będziecie się bać. Sprawimy, że na twarzach wielu z Was zagości szeroki uśmiech. To dzięki akcji "Skrzynia skarbów", w którą będziecie mogli się włączyć już w połowie lipca. Codziennie będziecie mogli zgarnąć spore pieniądze - od 5 do nawet 25 tysięcy złotych. Do kogo uśmiechnie się los? Sami się przekonajcie! "Skrzynia skarbów" od połowy lipca codziennie na antenie VOX FM!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

A gdy już trafi do Was całkiem niezła sumka, to będziecie mogli świętować przy dźwiękach doskonałej muzyki. O to zadba Dj Charis. Od poniedziałku do czwartku będziecie mogli sprawdzić, jaki mix przebojów dla Was przygotował. To o 21:00. A tuż przed tym mixem, będziecie mogli przesłać najbliższym pozdrowienia z wakacji. Taka możliwość pojawi się w programie "Wielkie Halo". Od poniedziałku do czwartku w godzinach 18:00 - 20:00. VOX FM - polecamy się na wakacje!

Najlepszy Koncert Świata