Topky ft. Ronnie Ferrari - Zatańcz ze mną

i

Autor: Screen YouTube/Topky

Muzyka

Letnie nowości disco polo. Sprawdź, czego nie może zabraknąć na twojej wakacyjnej playliście!

2023-07-06 16:27

Wakacje trwają w najlepsze, a co za tym idzie - masa letnich imprez. Do świetnej zabawy potrzebna jest przede wszystkim dobra muzyka. Sprawdź, jakich letnich nowości disco polo nie może zabraknąć na twojej playliście!

Idealne wakacje, to te z dobrą muzyką. Tego lata artyści disco polo szaleją z premierami. Pojawiło się już wiele gorących nowości w letnich brzmieniach, które konkurują o hit lata. Niewątpliwe jest to rok hojny dla młodych twórców disco polo i dance, którzy urzekają słuchaczy nowymi dźwiękami. Dobrym przykładem jest Skolim zwany "królem latino", czy Kamil Kossakowski z zespołu Disco Boys. Młoda krew pokazuje inne oblicze muzyki tanecznej i niewątpliwie im to wychodzi. Są jednak artyści, którzy zajmują się tą muzyką od lat i ich styl jest nie do podrobienia. Mowa o takich ikonach jak Marcin Miller czy Piękni i Młodzi.

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM

Wakacyjna playlista nowości disco polo 2023

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie subiektywnie najlepszych wakacyjnych nowości disco polo. Wszystkie utwory są w istnie letnich brzmieniach, a od samego ich słuchania robi się ciepło. Są to utwory wielu artystów, ale łączy je jedno, wszystkie zadebiutowały w okresie wakacyjnymi.