love island 8

Love Island 8 - Albert rozczarowany nocą w kryjówce! Mieli z Anią inne oczekiwania

2023-09-18 12:27

Wejście Łukasza do Love Island zaskoczyło Islanderów. Na dziewczynach zrobił duże wrażenie, ale panowie zareagowali bez większego entuzjazmu. Przeparowanie zmieniło bieg wydarzeń, bo Weronika wreszcie miała dla siebie partnera i był nim właśnie nowy mieszkaniec wyspy. Co jeszcze działo się na Wyspie miłości?

12. odcinek Love Island 8 Karolina Gilon rozpoczęła od przeparowania i jako pierwszą wskazała Weronikę, która miała wybrać swojego partnera. - Widzę, że do koloru, do wyboru – stwierdziła Weronika. Dziewczyna nie miała łatwego zadania, ponieważ nie była pewna na kogo ma się zdecydować, jednak Karolina szybko zaprosiła niespodziewanego gościa, którym okazał się Łukasz – nowy Islander. Od razu było widać, że zrobił dobre wrażenie na dziewczynach. Zatem Weronika kontynuowała wybór partnera: - Moje serduszko dalej bije do jednej osoby tutaj, mimo tego, że wczoraj nie dała mi raczej wyboru, żeby móc wybrać ją dzisiaj, więc chętnie poznam naszego nowego uczestnika Łukasza.

Love Island 8 - przeparowanie 17.09

W dalszej części przeparowania dziewczyny nadal wybierały spośród chłopaków i nikogo nie zaskoczyła decyzja Lori, do której dołączył Bartek. Ania zmieniając podejście jak sama powiedziała – zdecydowała się być parze z Albertem. Czas na zmiany przyszedł także dla Wiktorii. Jak sama powiedziała, chce dalej poznawać Adama i to on będzie teraz tworzył z nią relację. Klaudia miała trudny orzech do zgryzienia, bo zostało trzech panów Bartek R., Armin i Arek. Wiedząc, że Armin i Bartek tworzą już trwałe relacje z dziewczynami, nie chciała rozbijać tych par. Zatem pozostał do wzięcia Arek. Ale uzasadnienie Klaudii nie wybrzmiało najlepiej: - Z racji tego, że widzę, że do wyboru zostały trzy osoby, jestem zmuszona wybrać Arka. Karolina szybko odpowiedziała  Islanderce: - To nie są kolonie i tutaj nikt nie jest do niczego zmuszony, więc jeśli to jest jakiś przymus to może lepiej opuścić Wyspę miłości jeśli nie widzicie tutaj dla siebie. Kolejna dziewczyna, która wybierała to była Laura i oczywista była jej decyzja, bo Armin nadal stanął przy boku Islanderki. Na końcu została Karolina i Bartek i jasne stało się także, że ta dwójka Wyspiątek będzie nadl razem rozwijać relację.

 

Królowe życia po programie – co robią dziś

Love Island 8  - Weronika i Łukasz

Łukasz szybko zadomowił się na Wyspie miłości. Weronika oprowadziła chłopaka po willi i wszystko mu pokazała. Ale i panowie otoczyli „opieką” nowego kolegę i wypytywali go o pierwsze wrażenia na wyspie. Łukasz przyznał, że woli co prawda brunetki, ale Werka zrobiła dobre wrażenie na Islanderze. Jej zdecydowana postawa spodobała się chłopakowi. Weronika z Lori przyznały, że Bartek strażak i Łukasz są do siebie bardzo podobni, niemalże jak bracia. Dziewczyny były zadowolone i stwierdziły, że tworzą bliźniacze pary.

Love Island 8 - odcinek 12

Wieczorem Islanderzy bawili się w sexy kalambury. Każda para losowała zadanie do wykonania lub pozycję łóżkową. Należało pokazać precyzyjnie tak, aby reszta Wyspiątek odgadła pokazaną zagadkę. O ile każda para miała z tego ubaw i dobrą zabawę, to znowu pojawił się problem między Klaudią i Arkiem. Dziewczyna przeczytała zadanie i od razu krzyknęła, że tego nie pokaże z Arkiem. Nastąpiła konsternacja i zażenowanie wśród Wyspiątek. Arek stał zdenerwowany, a Klaudia uparcie odmawiała wspólnej zabawy. Na pomoc przybyła Lori, która wspomogła Arka i razem z nim przystąpiła do pokazania intymnej figury.

Karolina i Bartek mieli także mieli nieudane wejście. Ich zadaniem było wybrać po trzy osoby i pocałować się z nimi. Obie strony zabawiły się odważnie i był to pretekst do niemiłej rozmowy między Karoliną i Bartkiem.

Noc w kryjówce spędzili Ania z Albertem, ale to nie był wymarzony pobyt dla Alberta. Ich oczekiwania nieco się różniły.