telewizja

Love Island 8: Karolina miażdżona przez widzów. Ostro dała do pieca

2023-10-06 13:29

Ten sezon w programach bikini reality zdecydowanie upłynie nam pod znakiem dram. Sporo dzieje się w Hotelu Paradise 7, gdzie widzowie zdążyli znienawidzić Rocha. Jednak emocji nie brakuje również na Wyspie Miłości. Tutaj na wroga nr 1 wyrosła nam Karolina. Widzowie niszą ją w komentarzach i nie gryzą się w język.

Love Island 8: widzowie mają dość Karoliny

W reality show jest trochę, jak w życiu. Albo ktoś cię polubi i jest świetnie albo znienawidzi i niełatwo będzie odzyskać zaufanie. Karolina z Love Island 8 wybrała niestety tę drugą drogę. Dziewczyna jest w ostatnim czasie wrogiem nr 1 widzów. Ci zarzucają jej m.in. granie na emocjach i ukrywanie prawdy. To wszystko oczywiście w związku z jej działaniami w programie. Ostatnio oglądających rozwścieczyło dwuznaczne zachowanie w stosunku do Bartka, a potem twierdzenie, że jest inaczej. Karolina zrobiła mu ostrą awanturę. To nie przeszło bez echa w sieci. Widzowie wzięli Bartka w obronę, a Karolinie bardzo mocno się oberwało. W sieci zaroiło się od negatywnych komentarzy na jej temat. Przekaz jest jasny - oglądający chcą odesłać bohaterkę do domu, bo mają jej już dość.

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show

Love Island 8: Karolina powinna wylecieć?

Karolina z Love Island 8 wyrosła na jedną z najmniej lubianych bohaterek widzów. A sytuacja z Bartkiem tylko dolała oliwy do ognia. W komentarzach zawrzało, a widzowie mają dość tej bohaterki. I najchętniej w trybie natychmiastowym odesłaliby ją do domu.

Fałszywość Karoliny normalnie mnie odrzuca 🤮🤮🤮 ale po to ją w sumie znowu wzięli, by zrobiła dym wiec robi 🪓🪓

Obrzydliwa kłamczucha 🤮 nic takiego nie miało miejsca. Tobie tez już podziękujemy 😐

Zachowanie Karoliny to jest jakaś porażka. 🧐

- czytamy w komentarzach w sieci.

Co dalej z losami Karoliny i czy odkupi swoje winy u widzów? To możecie sprawdzać od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o godzinie 21:00.

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz