Love Island 8 – finaliści. Które pary mają szansę na wygraną?

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8 – finaliści. Które pary mają szansę na wygraną?

Koniec jest bliski

Love Island 8: które pary mają szansę na wygraną? Wszystko stało się jasne

2023-10-12 19:22

Love Island 8 – finaliści ogłoszeni. Wiemy już, które pary zawalczą o wielką wygraną w tegorocznej edycji Wsypy miłości. Niestety, jak można było przypuszczać, ostateczny rozwój wypadków nie do końca spodobał się widzom.

Stało się – 8. edycja “Love Island” zbliża się do końca, a my właśnie poznaliśmy finalistów. Mimo usilnych błagań i narzekań widzów, Karolina, a.k.a. jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w dziejach programu, zawalczy o wielką wygraną. Kto zatem odpadł, a kogo ujrzymy w ostatnim odcinku? Już wyjaśniamy.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – prawda o Pawle wyszła na jaw. Fani programu nie mają złudzeń

Love Island 8 – finaliści. Które pary mają szansę na wygraną?

8. edycja “Love Island” przejdzie do historii jako jedna z tych najbardziej skandalicznych i zwyczajnie… najgorszych (tzn. zależy z której strony patrzeć). Widzowie nie skąpią przykrych słów i krytycznych uwag, a w sieci znaleźć można wiele wyrazów ulgi, że ten koszmar wreszcie się kończy. Ale kto może go wygrać?

W minionym odcinku z programem pożegnali się Sofi i Albert, zatem w finale znalazły się cztery pary i są to:

  • Laura i Armin,
  • Jaquelina i Bartek,
  • Oliwia i Adam,
  • Karolina i Rafał.

Ten ostatni duet wywołał rzecz jasna wielkie poruszenie. Odbiorcy atakują twórców twierdząc, że ci przepychają Karolinę na siłę i zwyczajnie ją faworyzują (zarzucono im nawet ustawkę).

- Gruby cyrk 😂 to że Albert ok ale co tam robi Karolina.

- Kpiny jakieś 🤦‍♀️, że Rafał z Karoliną w finale 😠 Poziom żenady tego programu w tym sezonie osiągnięty . Po tej edycji , aż niechce się już kolejnej

- Co wy odwalacie. Na siłę pchacie Karolinę, ani widzowie ani islanderzy im nie kibicują ale przecież ulubienica produkcji musi być w finale

- I znów, wszyscy chcą wywalić Karolinę a Karolina zostaje 😂 cyrk!

… czytamy w komentarzach.

Love Island 8 – finał. Kiedy premiera ostatniego odcinka?

8. edycja programu “Love Island. Wyspa Miłości” zakończy się w tę sobotę, 14 października. Odcinek wyemitowany zostanie oczywiście o godz. 21:00 (dzień emisji zmieniono ze względu na wybory parlamentarne).

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: torebkowe skarby