Love Island 8 – Bartek najlepszym ciachem ze wszystkich edycji? Widzki oszalały na jego punkcie

i

Autor: Screenshot Instagram/ loveislandwyspamilosci Love Island 8 – Bartek najlepszym ciachem ze wszystkich edycji? Widzki oszalały na jego punkcie

Programy randkowe

Love Island 8: nowy uczestnik zrobił furorę. “Najlepsze ciacha są w tej edycji”

2023-09-06 11:31

“Love Island 8” ruszyło pełną parą i… dzieje się. W zaledwie dwóch pierwszych odcinkach obserwowaliśmy dramę przy odejściu jednej z uczestniczek (jej partner okazał się bowiem zaprzeczeniem słowa dżentelmen) oraz niecodzienną sytuację – do willi zawitał bowiem… były narzeczony jednej z uczestniczek.

W drugim odcinku “Love Island” przywitaliśmy nowych uczestników – w tym byłego narzeczonego Karoliny, do którego, jak się okazało, wciąż coś czuje. My zaś wyczuwamy tu dramę na całego, ale dziś nie o tym. Teraz skupmy się na Bartku, który szybko przykuł uwagę żeńskiej części widowni.

CZYTAJ TAKŻE: Karolina Gilon pokazała się bez makijażu. “Trochę jak Cindy Crawford” (WIDEO)

Love Island 8 – Bartek najlepszym ciachem ze wszystkich edycji? Widzki oszalały na jego punkcie

Bartek to 32-letni Islander, który zdaniem internautów wygląda jak polski Ben Affleck (aka mąż Jennifer Lopez i jeden z filmowych Batmanów). Po zawitaniu na wyspę udał się na randkę z Laurą, co nie spotkało się z aprobatą odbiorców – nie, nie chodzi o zazdrość, tylko o różnicę wieku. Zdaniem widzów 21-letnia Laura jest dla niego zbyt niedojrzała i wyglądają bardziej jak ojciec z córką (tudzież starszy brat z młodszą siostrą) niż para.

Pozytywne głosy słychać zaś po adresem samego Bartka – w komentarzach na Instagramie nazywają go najnormalniejszym z uczestników, a także… najlepszym ciachem.

- Chyba najlepsze ciacha są w tej edycji! 🤯 - wizualnie >>> wooow 🤭

- Fajny, pierwsze skojarzenie to Ben Affleck

- Przystojny gość 🔥 w ogóle ładnych ludzi wybrali

- Najnormalniejszy z facetów

- Bartek najprzystojniejszy😍😍❤️❤️

- Gorąco się robi!! 🥵🥵🥵

… piszą internautki.

Love Island 8 – kiedy i o której oglądać nowe odcinki?

8. edycja “Love Island” emitowana jest od poniedziałku do piątku oraz w niedziele, o godz. 21:00, w telewizyjnej Czwórce. Powtórki dostępne są zaś online, w ofercie serwisu Polsat Box Go.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska