telewizja

Love Island 8: wielka zmiana w emisji programu! Winni są politycy?

2023-09-25 20:39

Widzowie już od kilku tygodni śledzą losy bohaterów programu "Love Island. Wyspa miłości 8". I z każdym odcinkiem zbliżamy się do wielkiego finału. Okazuje się jednak, że w emisji programu zajdzie wielka zmiana! I wszystko może być spowodowane przez... politykę! Co mają do niej wyspiątka? Sprawdźcie w naszym artykule.

Wielka zmiana w Love Island 8

Takiej zmiany widzowie Love Island 8 się nie spodziewali! Po kilku tygodniach śledzenia zmagań uczestników programu można było przyzwyczaić się do stałej pory emisji i zasiadania przed telewizorem w ramach wieczornego rytuału. Jak mówi jednak słynny cytat "nic nie może przecież wiecznie trwać" i tak jest też w przypadku jednego z ulubionych programów widzów. W dodatku w zmianę w show najprawdopodobniej zamieszana jest polityka. O co chodzi? Do tej pory program "Love Island. Wyspa miłości" można było oglądać na antenie TV4 od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o 21:00. I ta sytuacja na razie pozostanie bez zmian. Wielka zmiana czeka jednak widzów, którzy będą chcieli obejrzeć w październiku finałowy odcinek programu i poznać zwycięzcę. Telewizja przygotowała bowiem znaczącą zmianę.

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Inny dzień emisji finału Love Island 8

Mało kto z nas lubi zmiany, tym bardziej, gdy się do czegoś przyzwyczaimy. Jednak w przypadku emisji finałowego odcinka "Love Island. Wyspa miłości" niestety trzeba będzie pogodzić się ze zmianą, bo decyzja już zapadła. Okazuje się, że ostatni odcinek ósmej edycji TV4 wyemituje na swojej antenie nie w niedzielę, jak to bywało dotychczas, a w sobotę! Transmisja zaplanowana jest na 14 października. Z czego wynika ta decyzja? Najprawdopodobniej władze stacji obawiają się, że program 15 października miałby słabą oglądalność. To wtedy bowiem zaplanowane są wybory parlamentarne, a stacje telewizyjne będą wówczas emitować wieczory wyborcze. Można, więc przypuszczać, że większość będzie zainteresowana tym, która partia obejmie władzę, a nie losami wyspiątek. Jednak zanim finał, to przypominamy, że nadal możecie oglądać "Love Island 8" od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę na antenie TV4 o 21:00.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?