wyspa miłości

Love Island 9: Adrian zalicza kolejny upadek. Widzowie nie mają litości

2024-03-20 13:58

Myśleliście, że Adrian pokazał już cały wachlarz swoich umiejętności i niczym nas już nie zaskoczy? Okazuje się, że on się dopiero rozkręca w Love Island 9. Najwyraźniej chce zrobić wszystko, żeby zostać uczestnikiem, który będzie przez widzów najbardziej znienawidzony. Czy jednak na pewno jest to tego warte?

Love Island 9: Adrian znowu się popisał

Adrian robi wszystko, żeby w programie Love Island 9 wyrosnąć na jednego z najbardziej zapamiętanych uczestników. Jednak zarazem robi wszystko, żeby zapamiętano go w kontekście negatywnym. Chłopak już od pierwszego odcinka mocno zapadł widzom w głowie, ponieważ co chwilę powtarzał to, że studiuje prawo. Mocno eksponował też swoje przywiązanie do wiary, by niedługo później spędzić gorącą noc w kryjówce Love Island 9. Ostatnio znów mocno podziało się, jeśli chodzi o jego losy w programie, za co zresztą mocno obrywa mu się od widzów. Po tym, jak Dan przeszedł poważną rozmowę z Emi, w której dziewczyna powiedziała mu, że nic nie będzie z ich relacji, Adrian postanowił zacząć działać. To mocno odbiło się na stosunku Dana do niego, a także na tym, jak oceniają go widzowie.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Adrian to kłamca?

Przez wiele odcinków mogliśmy słuchać o tym, jak Adrian jest wielce zakochany w Wiki. Gdy jednak dziewczyna musiała opuścić program - można odnieść wrażenie, że bohater Love Island 9 nagle o wszystkim zapomniał. A to dopiero początek. W najnowszym odcinku Love Island 9 Emi romantyczny czas spędzi tylko we dwoje… z wymarzonym Adrianem. Zachwycony nie będzie jednak Dan i widzowie Love Island 9, którzy mocno zjechali w komentarzach naszego pana od prawa.

Adrian który mówił że nie skacze z kwiatka na kwiatek, tymczasem Adrian 😂

Adrian właśnie pokazał Danowi ile jest warta ich przyjaźń czy on potrafii by lojalny wobec kogokolwiek

Adrian do domu ! Zakłamany gość! 1 dnia wyznaje miłość 2 dnia całuję inną. Co za pajac 🙈

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Jak dalej potoczą się losy uczestników programu? Czy Adrian i Emi stworzą coś solidnego? I co na to Dan? Sprawdzajcie od poniedziałku do piątku i w niedziele w nowych odcinkach na TV4.