Love Island 9: Adrian i Dan opuszczą wyspę?! Kara za Emi coraz bliżej

i

Autor: materiały prasowe

Love Island

Love Island 9 - Emi żałuje, że opuściła program? Wpadł jej w oko nowy uczestnik!

2024-03-27 21:24

Emi odeszła z Love Island 9 po tym jak potraktował ją Adrian. Dziewczyna nie mogła znieść jego tłumaczeń i postanowiła spakować walizki. Po odejściu podkreślała, że nie żałuje swojej decyzji. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Te słowa jasno wskazują, że coś jest na rzeczy.

Za nami kolejne trzęsienie ziemi w Love Island 9. W ostatnim odcinku (26 marca) willę opuścił Piotr. O jego odejściu zdecydowali widzowie w głosowaniu. Ta sytuacja wywołała ogromne poruszenie, a to jeszcze nie koniec emocji. Do willi ku zaskoczeniu wszystkich wróci Wiktoria. Jednak nie ona jedyna dołączy do Islanderów. Na wyspie pojawi się też nowy uczestnik.

Love Island 9 - nowy uczestnik wpadł w oko Emi

Kolejny uczestnik to niejaki Mateusz. Spotka się on na randce z dwiema dziewczynami, ale tylko z jedną pojawi się wśród Wyspiątek. Nowy uczestnik może namieszać, ale co najbardziej zaskakujące wpadł on w oko Emi, która niedawno sama opuściła Love Island. - Podoba mi się ten nowy pan - napisała na Instagramie pod zdjęciem Mateusza.

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

- Na bank podbijałby do Ciebie, a Dan z nerwów zagryzałby swoje tureckie zęby.

- Wracaj tam! 

Widzowie już wyobrażają sobie Emi u boku nowego Islandera. Jesteście ciekawi jak potoczyłyby się losy tej dwójki, gdyby Emi jednak nie odeszła z programu? Pasowaliby do siebie?