Love Island

Love Island 9 - widzowie oburzeni odpadnięciem Piotra! Żądają usunięcia Oliwii i Adriana

2024-03-27 21:11

Emocje w Love Island 9 nie stygną. Wielkie poruszenie nie tylko na wyspie, ale też wśród widzów randkowego show wywołało odpadnięcie Piotra. Opuścił on wyspę miłości głosami widzów, którzy są w szoku, ponieważ od wielu dni domagają się usunięcia z programu Oliwii i Adriana. Skąd taka decyzja i dlaczego to właśnie Piotr musiał odejść?

Piotr wszedł do willi stosunkowo niedawno. Widzów urzekł od razu swoim zachowaniem i wartościami jakie są mu bliskie. Zawsze potrafił się dobrze zachować i umiał wypunktować żenujące zachowania Adriana. Nie bał się mówić co myśli, ale do wszystkich miał ogromny szacunek. Niestety widzowie chyba aż tak bardzo tego nie docenili. We wtorek (26 marca) Piotr pożegnał się z programem, ponieważ jak przekazała Karolina Gilon zdobył najwięcej głosów w aplikacji, kiedy produkcja pytała, kto zdaniem fanów programu powinien opuścić willę miłości.

Piotr opuszcza Love Island 9. Widzowie wściekli

Po ogłoszeniu tych wyników w sieci zawrzało. Widzowie randkowego show nie zgadzają się z tym werdyktem twierdząc, że na pewno nie chcieliby, aby to Piotr odszedł i nikt na niego nie głosował. Wiele osób zastanawia się nawet, kiedy takie głosowanie było, bo w programie nie zostało ono ogłoszone, a znaleźli je tylko czujni fani, którzy przeglądają regularnie programową aplikację. Wielu widzów sugeruje nawet "ustawkę" produkcji.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Kto niby głosował na Piotra? Chyba żart.

To nie widzowie zdecydowali tylko produkcja. Piotrek im nie pasował bo jest "normalny".

To jest jakaś ustawiona edycja, przecież nikt nie głosował, a do tego te zdziwione miny, takie sztuczne.

Wydaje mi się czy to przypadek? że nagle kiedy Adrian chce wyjść z programu oni mu przywracają Wike? Przecież to jest cyrk na kółkach.

Widzowie żądają usunięcia Oliwii i Adriana z Love Island 9

Wiele osób wskazuje też na fakt, że najgorszymi manipulantami w tej edycji są Oliwia i Adrian i to oni powinni opuścić program. Coraz więcej osób nie chce śledzić już ich dalszych losów w tym programie. Widzowie nadal nie potrafią wybaczyć Adrianowi tego jak potraktował Emi. Wkurza ich również fakt, że Adrian ciągle podkreśla jak tęskni za Wiki, ale nie umie się spakować i opuścić dla niej programu.

Love Island 9: Adrian jest przetrzymywany w programie siłą? Zaskakujące słowa

Podobnie jest z Oliwią. Widzowie zarzucają dziewczynie, że mąci i każdemu mówi tylko to co ktoś chce usłyszeć. Próbowała też przekonać Nicole, że Mateusz nic do niej nie czuje, ale był to jedynie przejaw zazdrości.

Czy krytyka ze strony widzów coś da i Adrian z Oliwią w końcu opuszczą wyspę miłości. Tego dowiemy się w nowych odcinkach programu, które można śledzić od poniedziałku do piątku i w niedziele w TV4.