Love Island

Love Island 9 - już na początku na maksa podpadł widzom! "Nie trawię typa"

2024-03-09 23:52

Love Island to show, które budzi skrajne emocje. Jedni uczestnicy od pierwszych odcinków są uwielbiani przez widzów, inni wręcz przeciwnie. Jednym z najmniej lubianych Islanderów okazał się Daniel. Widzowie zarzucają mu nieszczerość i brak charyzmy. Najbardziej jednak nie spodobało się im jak potraktował Oliwię.

O Love Island 9 można powiedzieć jedno - ta edycja nie przestaje zaskakiwać! Chociaż program trwa niespełna tydzień, to już mogliśmy zobaczyć kilka przeparowań, poznaliśmy czworo nowych uczestników i byliśmy świadkami kilku dram. Jedną z par, którą oglądamy od pierwszego odcinka Love Island jest Oliwia i Daniel. Początkowo widzowie byli zachwyceni ich dopasowaniem i dawali im spore szanse na rozwinięcie tej relacji. Niestety, szybko okazało się, że Daniel traktuje Oliwię, jak sam to mówi, "jak żonę lub starszą siostrę", a w relacji brakuje mu ognia. Chociaż Daniel otwarcie przyznał, że najbardziej kręci go Emi to z Oliwią chcę kontynuować swoją przygodę w programie. Fałszywe nadzieje jakie dał dziewczynie szybko jednak uleciały i Daniel wprost przyznał Oliwii, że będzie próbował nawiązać bliższe relacje z Emilką. Między nimi dojdzie nawet do pocałunku.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Love Island 9 - Daniel przesadził?

Zachowanie Islandera bardzo nie spodobało się widzom. W ostrych słowach komentują to jak Daniel potraktował Oliwię.

- Daniel - nie trawię typa. Pokerowa twarz, zero emocji i jakiejkolwiek charyzmy. Razem z pustakiem Emi do wylotu.

- Daniel podobno przyszedł po miłość do programu. Ale Oliwia nie jest fajna , bo bardziej przypomina "materiał na żonę ". Za to Emi jest super bo bardziej w typie "kochanki". Czegoś tu nie rozumiem. Daniel to niech wraca do domu i odpala aplikacje randkową.

- Daniel to tylko do łóżka chyba chce Emi , jakoś mi nie pasuje ze swoja szczerością.

- Ten Daniel dramat gość, jak można mówić łasce, że nie pociąga go tylko inna ?????? Johnny Bravo z kreskówki z tym hełmem na głowie.....

A wy jak myślicie Daniel postawi na swoim i odbije Emi Danowi?