Luka Rosi - „Wolny jak wiatr” podbija sieć. Marcin Miller (BOYS) :„spuszczaliśmy się nad tym projektem

i

Autor: Youtube.com/ Luka Rosi Luka Rosi - „Wolny jak wiatr” podbija sieć. Marcin Miller (BOYS) :„spuszczaliśmy się" nad tym projektem

Luka Rosi - „Wolny jak wiatr” podbija sieć. Marcin Miller (BOYS) :„spuszczaliśmy się" nad tym projektem

2021-10-08 11:52

Po trzech latach pracy nad kawałkiem Luka Rosi oddaje w ręce fanów utwór „Wolny jak wiatr”. Słowa i muzykę do tego utworu napisał m.in. Marcin Miller (Boys). Popularny wokalista przyznaje, że dołożył wszelkich starań, by kawałek odbiegał od głównego nurtu disco polo. Udało się?

Luka Rosi przyznał w rozmowie z Przemkiem Saswoskim w VOX FM, że „Wolny jak wiatr”, to najdłużej powstający kawałek w jego karierze. Nad utworem pracował 3 lata. W trakcie realizacji projektu wybuchła pandemia i to mocno pokrzyżowało plany młodego wokalisty. Teledysk pokazuje przepiękne zakątki Polski i nie tylko. Zdjęcia były nagrywane w Słowińskim Parku Narodowym, Porcie Łeba, Borach Tucholskich, Pomorskiej Górze Piasku, Warszawie, na Jeziorze Czorsztyńskim, Przełęczy nad Łapszanką, Bukowinie Tatrzańskiej oraz Orawicach (Słowacja). Luka Rosi zaśpiewał utwór do którego muzykę i słowa napisali Adam Grabowski, Marcin Załęski oraz lider zespołu Boys - Marcin Miller. Ten ostatni najwyraźniej ma żal do kolegów z branży, za brak pozytywnych komentarzy pod klipem. Pokusił się nawet o wpis pod teledyskiem.

ZOBACZ TEŻ: Dla fanów to on jest królem disco polo. Kto będzie gościem Pierwsza Zmiana Show VOX FM 15 października?

„[pisownia.oryg.] Niektórych zatkało, że nawet nie potrafią zalajkować ale branżę muzyczną znam od 30 lat stąd nie dziwi mnie to...luz pozdrawiam wszystkich znajomych artystów disco polo. My robimy swoje. Nie ukrywam, że wraz z Marcinem Załęskim "spuszczaliśmy się" nad tym projektem stąd każda opinia jest dla nas ważna. Teraz mogę to napisać, że z premedytacją to zrobiliśmy aby utwór odbiegał aranżacyjnie od nurtu disco polo. Teraz wszystko leży w WASZYCH rękach. Rozgłośnie radiowe są zachwycone tym utworem i jest to już nasz połowiczny sukces. Miłego słuchania i oglądania i oczywiście miłego dnia kochani" - napisał Marcin Miller pod klipem na YouTube.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

PIERWSZA ZMIANA SHOW_LOBUZY_PINIADZ

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?

Czy starania producentów oraz wokalisty przyniosły skutek i „Wolny jak wiatr” odbiega od disco polo? Sprawdźcie sami! Na voxfm.pl prezentujemy najnowszy utwór od Luka Rosi.