Magda Gessler będzie mocno zaskoczona. Znany Youtuber najpierw ostro ją krytykował, teraz mówi zupełnie co innego

i

Autor: AKPA, Youtube.com/KSIĄŻULO Magda Gessler będzie mocno zaskoczona. Znany Youtuber najpierw ostro ją krytykował, teraz mówi zupełnie co innego

gwiazdy

Magda Gessler będzie mocno zaskoczona. Znany Youtuber najpierw ostro ją krytykował, teraz mówi zupełnie co innego

2024-02-09 7:52

Magda Gessler to jedna z najbardziej rozpoznawalnych restauratorek w Polsce. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" jest przez jednych uwielbiana, a inni jej nienawidzą. Od kilku miesięcy restauratorce nie po drodze jest z Youtuberem, który działa w sieci jako Książulo. Zanosi się chyba jednak na przełom.

Magda Gessler i Książulo w końcu się polubią?

Co do tego, że Magda Gessler jest najbardziej znaną restauratorką chyba nikt nie ma wątpliwości. Gwiazda od wielu lat prowadzi restauracje, a także pomaga właścicielom lokali z całej Polski w programie "Kuchenne rewolucje". Ten mimo upływu lat nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, co przy tylu sezonach nie jest raczej zbyt częstym zjawiskiem. Magda Gessler oprócz tej produkcji, brała też udział m.in. w Masterchefie, wydała książkę i ma mnóstwo fanów w sieci. To wszystko sprawia, że do jej restauracji przychodzą tłumy, choć ceny raczej nie należą do najbardziej łagodnych. Regularnie różne produkty od Magdy Gessler testuje popularny Youtuber Książulo. I chyba tej dwójce nie jest szczególnie po drodze, gdyż zazwyczaj Książulo krytykuje Magdę Gessler. Ostatnio zrobił to np. przy okazji filmu o cateringu świątecznym, co skomentowała sama Magda Gessler. Teraz zanosi się jednak na przełom.

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Pączki Magdy Gessler okiem Książula

Tłusty czwartek to ten dzień w roku, gdy niemal wszyscy odpuszczają sobie dietę i ruszają po pączki. Niezwykle popularne są pączki Magdy Gessler, za które trzeba trochę zapłacić. A czy cena jest warta smaku? To postanowił ostatnio sprawdzić Książulo, który nie pierwszy raz na tapet bierze produkty restauratorki. Tym razem twórca oceniał produkty z różnych cukierni i wybrał się m.in. do lokalu Słodki... Słony. Tam kupił pączka, a potem szybko pomaszerował do auta, by go ocenić. Youtuber przyznał, że nadzienia jest sporo, a w dodatku jest to bardzo dobry pączek, który sprawia wrażenie naturalnego, jest delikatny, wilgotny w środku, ciężki i pyszny. Książulo ponarzekał jednak, że trzeba za niego zapłacić 22 złote. Mimo to Magda Gessler chyba może mieć powody do radości. Czy to dobry krok do tego, żeby się polubili?