Magdalena Karwacka, Igor Łubkowski

i

Autor: AKPA

Nowość od Łobuzów

Magda i Igor z Love Island w teledysku disco polo. Piosenką zachwyciła się sama Emilia z Daj To Głośniej

2024-06-13 13:02

Magda i Igor poznali się na planie "Love Island. Wyspa miłości". Szybko połączyło ich gorące uczucie, które trwa do dziś i ma się całkiem dobrze! W związku z tym ostatnio mieli idealną okazję, aby pokazać wszystkim swoją relację w teledysku do piosenki "Chodź ze mną". To nowość, która zaserwowali fanom disco polo chłopaki z grupy Łobuzy.

Para z Love Island w teledysku disco polo

Tej pary nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski, to ulubieni uczestnicy widzów Polsatu, którzy śledzili ich losy w programie "Love Island. Wyspa miłości". Ich miłość rozpoczęła się w telewizyjnym show i trwa już trzy lata. Para poznała się na planie 2. sezonu programu, który wówczas odbywał się w Hiszpanii. Magda od razu wpadła w oko Igorowi, szczególnie wtedy gdy weszła po raz pierwszy do willi ubrana tylko w bieliznę i skrzydła anioła. Brunetka szybko wywołała zachwyt u panów i zazdrość u Islanderek, które mogły kojarzyć ją z programu "Top Model", w którym wcześniej brała udział. Magdalena Karwacka na pierwszą randkę zaprosiła Igora Łubkowskiego i szybko między nimi zaiskrzyło.

ZOBACZ TAKŻE Przykra informacja dla fanów Love Island potwierdzona. Już nic nie będzie takie, jak dawniej

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Łobuzy wydali muzyczną nowość! W klipie Magda i Igor z "Love Island"

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski dotarli do finału "Love Island. Wyspa miłości 2", jednak nie zajęli pierwszego miejsca. Z Hiszpanii wrócili jednak jako zakochani i tak jest do dzisiaj, z czego niesamowicie cieszą się widzowie show. Od tamtej pory celebryci dają czadu w mediach społecznościowych, zbudowali już grono swoich wiernych odbiorców, a dodatkowo niedawno zostali zaproszeni na plan teledysku disco polo. Zespół Łobuzy postanowił wypuścić nowość o tytule "Chodź ze mną", która okazała się być strzałem w 10-tkę. Z melodii płynie wakacyjny vibe, a teledysk przenosi do błogiego odpoczynku za miastem, spędzonego z ukochaną osobą.

Oprócz chłopaków z grupy Łobuzy widzimy w klipie Magdalenę Karwacką i Igora Łubkowksiego, którzy pasują do tego obrazka idealnie. Wszystko jest na luzie i przepełnione nie tylko słońcem, ale przede wszystkim miłością! Poniżej możecie zobaczyć jak Magda i Igor z "Love Island" zaprezentowali się w klipie. Musimy przyznać, że Łobuzy zrobili bardzo dobry ruch zapraszając parę do współpracy, tym bardziej, że kawałek skomentowała sama Emilia Sanecka z Daj to głośniej, która stwierdziła, że to "fajna muzyka jest".