Skolim

i

Autor: AKPA

wykształcenie

Zanim został sławny był zwykłym studentem. Gdyby nie kariera Skolim miałby takie wykształcenie!

2024-06-25 9:56

Skolim szturmem podbił branżę disco polo i został okrzyknięty królem latino. Jednak zanim stał się sławny był studentem kierunku, który nie ma nic wspólnego ani z muzyką. Nie zgadniecie co jakiś czas temu studiował Konrad Skolimowski!

Skolim nieustannie utrzymuje się na wysokiej pozycji w branży disco. Od momentu wydania kawałka "Wyglądasz idealnie" wypuszcza hit za hitem, a grono jego fanów znacznie się powiększa. Można nawet rzec, że czego się nie dotknie robi to perfekcyjnie - zaczynając od wydawania piosenek, idąc po koncerty wypełnione po brzegi, a kończąc na sprzedaży gadżetów z jego logo. Oprócz kariery muzycznej, Konrad Skolimowski spełnia się także na planie jako aktor, grając Patryka w serialu "Barwy szczęścia". No cóż, Skolim ma ręce pełne roboty i widać ewidentnie, że nie ma czasu na nudę. Nic dziwnego, że jakiś czas temu zrezygnował ze studiów, których się podjął, ponieważ w tym wszystkim prężnie rozwijająca się kariera w show-biznesie po prostu wygrała. Co studiował Skolim? Będziecie zaskoczeni.

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie mieszka Skolim? Jego dom to całkiem spora posiadłość!

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Nie uwierzycie co studiował Skolim. Znamy kierunek na którym się uczył

Wykształcenie Skolima nie jest już żadną tajemnicą. W rozmowie z Radiem ESKA artysta zdradził, że studiował stosunki międzynarodowe, jednak musiał przerwać naukę ze względu na prężnie rozwijającą się karierę. To właśnie na tym kierunku, nie licząc aktorstwa Skolim zdobywał wykształcenie. Mimo iż przerwał edukację, stwierdził, że i tak nauka dużo wniosła do jego życia. Co ciekawe, w jednym z odcinków "Pytania na śniadanie" artysta zjawił się na kanapie w roli specjalisty właśnie od stosunków międzynarodowych.

- "Faktycznie tak było. Wydaje mi się, że [te studia] dały mi wiedzę - i zasób słownictwa, więcej przeczytanych książek, pewnego rodzaju dyscyplinę i ciekawość świata, bo to też jest kierunek dla ludzi ciekawych świata. Fakt faktem nie kontynuowałem go dalej, zawiesiłem" - wyjaśnił w rozmowie z Radiem ESKA.

Jesteście zaskoczeni?

ZOBACZ TAKŻE: Wykształcenie Magdaleny Narożnej mocno zaskakuje. Będziecie w szoku co studiowała gwiazda Pięknych i młodych

Listen on Spreaker.