GWIAZDY

Gdzie mieszka Skolim? Jego dom to całkiem spora posiadłość!

2024-06-11 9:42

Konrad Skolimowski to niesamowicie popularna postać w polskim show-biznesie. Aktor i piosenkarz radzi sobie świetnie, a publiczność go uwielbia, dlatego nic dziwnego, że poszukują w sieci informacji na temat jego życia prywatnego. Zastanawialiście się gdzie mieszka Skolim? Jego dom to całkiem spora i luksusowa posiadłość.

Skolim to najpopularniejszy artysta w Polsce, który już w dniu premiery swojego nowego numeru otrzymuje miano prawdziwego hitu, a teledyski w mgnieniu oka generują milionowe odsłony. To nie tylko piosenkarz, ale także aktor, który swoją rozpoznawalność zaczął budować na planie serialu "Barwy szczęścia" wcielając się w przystojnego Patryka. Widzowie mogą kojarzyć go także z programu "Disco Star", w którym brał udział, jednak nie przeszedł dalej. Mimo porażki wziął sprawy w swoje ręce i wydając kawałek "Wyglądasz idealnie" pokazał, kto tu jest królem! Od tamtej pory Konrad Skolimowski wydaje hit za hitem, a każdy z jego kolorowych klipów gromadzi miliony wyświetleń. Zastanawialiście się kiedykolwiek gdzie mieszka Skolim i jak wygląda jego posiadłość? Artysta w programie "Czym Chata Bogata" pokazał swoje wnętrza, ale również co jakiś czas robi to też na swoich social mediach.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdy disco-polo, które urodziły się w PRL. Ile o nich wiesz? 11/11 zdobędą najlepsi! Quiz

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Duży dom Skolima robi wrażenie

Zastanawialiście się kiedykolwiek, gdzie mieszka Skolim? Artysta chroni swoje życie prywatne, jednak wiemy, że na co dzień mieszka na Mazowszu wśród pól i lasów. Spokojna okolica pozwala mu odpocząć od głośnych koncertów i może w spokoju delektować się przyrodą. Dom Skolima ma kremową elewację i pomarańczowy dach. Z przodu znajduje się wyłożona kostką przestrzeń, która prowadzi do garażu i drzwi wejściowych, natomiast po bokach posadzone są tujki przycięte na kształt kuli. Tylnym wejściem Skolim może wyjść na wielki taras, a następnie po zaledwie trzech schodkach znajduje się już w ogrodzie. Kilka kroków dalej wyłożona kostką brukową ścieżka prowadzi do osobnego budynku z którego Skolim często robi relacje live, a jego babcia nazywa go "altanką".

Dom Konrada Skolimowskiego otoczony jest zielenią - pięknymi krzewami, kwiatami i owocowymi drzewkami. Co ciekawe, aktor sam często dba o swój azyl, a owoce z ogrodu daje do rąk swojej babci, która przerabia je później na kompoty i dżemy.

Listen on Spreaker.