Gwiazdy

Magdalena Narożna pozuje w kusym bikini. Wakacje w Hiszpanii jej służą! "Jest na czym oko zawiesić"

2023-08-25 9:59

Magdalena Narożna w te wakacje postawiła na wypoczynek w gorącej Hiszpanii, gdzie aktywnie odpoczywa oddając się bieganiu i długim spacerom, ale także korzysta z pięknych plaż. Nie omieszkała udostępnić kilka fotografii na swoim Instagramie, gdzie prezentuje doskonałą sylwetkę.

Magdalena Narożna jest wokalistką bardzo popularnego, disco polowego bandu Piękni i Młodzi, który działa na rynku muzycznym od 2010 roku, choć z początku nosił nazwę Technology, a grupa występowała wyłącznie na weselach. Po wydaniu numeru "Niewiara" i osiągnięciu milionowych wyświetleń na YouTubie, Piękni i Młodzi zaczęli być jeszcze bardziej rozpoznawalni, a dzięki świetnie skomponowanym i zaśpiewanym hitom wzbili się na wyżyny popularności. Teraz mogą pochwalić się gronem wiernych fanów i zapełnionym kalendarzem koncertowym.

Magda Narożna o kobiecej przyjaźni w świecie disco polo

Sezon wakacyjny zbliża się ku końcowi, a Magdalena Narożna wraz z rodziną postanowiła wybrać się na wczasy do gorącej Hiszpanii. Zdjęciami, ochoczo dzieli się na Instagramie i przyznaje, że mimo doskwierających upałów, udaje jej się odpocząć od pracy.

Wokalistka jeszcze kilka lat wcześniej wyglądała nieco inaczej niż obecnie. Prezentowała bardziej zaokrągloną sylwetkę. Postanowiła jednak zmienić nawyki żywieniowo i rozpoczęła regularne treningi. Jej sylwetka nabrała bardziej atletycznych kształtów, czym bardzo lubi chwalić się w mediach społecznościowych. Nic z resztą dziwnego. Na zdjęciach, które pokazała z wakacji, prezentuje się olśniewająco.

Fani nie mogą wyjść z podziwu: "Wow Madziu pięknie", "Pięknie a na żywo jeszcze piękniejsza", "Madziu pozazdrości twojej figury. Jest na czym oko zawiesić" - czytamy na Instagramie.