Małgorzata Główka - kim jest wokalistka grupy Camasutra

i

Autor: screen z Instagram/@malgorzataglowkaofficial Piękna wokalistka disco polo podbija serca fanów

Małgorzata Główka - kim jest wokalistka grupy CamaSutra - wiek, wzrost, mąż, dzieci, instagram

2022-08-31 12:15

Obdarzona niesamowitym głosem wokalistka podbija serca fanów! Piękne blond włosy i nogi do nieba przyprawiają o mocniejsze bicie serca niejednego fana zespołu CamaSutra. Kim jest wokalistka Małgorzata Główka? Poznajcie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Małgorzata Główka (Grabda) z formacji CamaSutra

Tego zespołu słuchaczom VOX FM przedstawiać nie trzeba. CamaSutra to jedna z najpopularniejszych formacji na scenie disco polo, na której istnieje od blisko 10 lat. Wokalistką jest piękna blondynka o niesamowitym głosie - Małgorzata Główka. Grupa znana jest z hitów "Porwij mnie" czy "Do nieba bram".

Małgorzata Główka - wiek

Małgorzata Główka (Grabda) urodziła się 10 kwietnia 1993 roku w Kielcach. To oznacza, że w 2022 roku obchodziła swoje 29 urodziny.

Małgorzata Główka - wzrost

Małgorzata Główka jest jedną z najwyższych wokalistek disco polo. Dodatkowo występuje najczęściej w szpilkach, które jeszcze dodają jej centymetrów! Według informacji, które można znaleźć w internecie artystka ma 176 cm wzrostu.

CZYTAJ TAKŻE: CamaSutra nie spodobała się księdzu! Grozi, że nie odprawi mszy na dożynkach

Finał zabawy Pokaż na co Cię stać na antenie VOX FM

Małgorzata Główka - mąż

Biorąc pod uwagę jak wysoka jest Małgorzata Główka, nie dziwi fakt, że związała się z... siatkarzem. W 2015 roku gwiazda poślubiła Mateusza Grabdę. Sportowiec w maju 2022 roku objął stanowisko trenera reprezentacji Polski U20.

Małgorzata Główka - dzieci

Małgorzata i Mateusz Grabda są rodzicami dwójki dzieci. Bliźniaki pojawiły się w ich życiu w czerwcu 2019 roku. Dziewczynka ma na imię Zosia, a chłopiec - Staś.

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz (Topky) zdradziła co stresuje ją przed ślubem! Piękna wokalistka odpowiada na pytania fanów

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2022 - TOP 10

Małgorzata Główka - instagram

Gosia Główka z formacji CamaSutra jest bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie. Publikuje zarówno materiały z koncertów i nagrań, jak i dużo zdjęć i relacji ze swojego prywatnego, codziennego życia. Jej konto znaleźć można pod nazwą @malgorzataglowkaofficial. Z kolei oficjalne konto zespołu CamaSutra nosi nazwę @camasutramusic

Małgorzata Główka - TikTok

Gwiazdę disco polo obserwować można również na TikToku. Małgosia Główka na tej platformie funkcjonuje jako @malgorzataglowkaofficial

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska o związkach "dajcie mi się nacieszyć tym stanem"

Sonda
Jesteś fanem zespołu CamaSutra?