Paula Karpowicz o ślubie

i

Autor: screen z Instagram/@paulakarpowiczofficial Paula Karpowicz o swoim ślubie - czego boi się wokalistka?

Paula Karpowicz (Topky) zdradziła co stresuje ją przed ślubem! Piękna wokalistka odpowiada na pytania fanów

2022-08-30 13:42

Choć wokalistka nie zdradza szczegółów dotyczących ceremonii, to fanom uchyliła rąbka tajemnicy. Paula Karpowicz na scenie współtworzy zespół Topky, a w życiu prywatnym jest zaręczona z z Grzegorzem Zimeckim (manager MiłegoPana). Co najbardziej stresuje wokalistkę przed zbliżającym się ślubem?

Paula Karpowicz - ślub w planach

Fani disco polo Paulę Karpowicz znają już od wielu lat. Na początku występowała w zespole Top Girls, który powstał w 2016 roku. Wokalistka tworzyła go razem z Justyną Lubas i Angeliką Żmijewską. Z tą drugą prywatnie łączy ją również przyjaźń, co dziewczyny często pokazywały w swoich mediach społecznościowych. I to właśnie one rok temu postanowiły odejść z zespołu i założyć swoją własną formację - Topky.

Zarówno Paula jak i Angelika są w mediach społecznościowych bardzo aktywne, jednak nie zdradzają zbyt wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia. I tak wciąż nie jest znana dokładna data ślubu Pauli Karpowicz. Wokalistka zaręczona jest od prawie dwóch lat z Grzegorzem Zimeckim. W 2020 roku, podczas świąt Bożego Narodzenia para pochwaliła się dobrą nowiną. Grzegorz (manager Miłego Pana) oświadczył się Pauli, a ona odpowiedziała tak.

CZYTAJ TAKŻE: Paula Karpowicz powiedziała TAK! Kim jest narzeczony wokalistki Top Girls?

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Dolnym Śląsku

Fani na pewno czekają na ten ślub i liczą na relację z niego, co widać po zadawanych artystce pytaniach. W udostępnionym okienku Paula poprosiła swoich obserwatorów, by dali jej zdania do dokończenia. Jedno z nich brzmiało "Na ślubie najbardziej będę się stresowała..."

Ceremonią w kościele i pierwszym tańcem

- napisała w odpowiedzi Karpowicz. W kolejnych story wokalistka zdradziła również, że marzy o tym by stworzyć szczęśliwe małżeństwo i urodzić dziecko. My oczywiście trzymamy kciuki i czekamy na te wielkie wydarzenia.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska o związkach "dajcie mi się nacieszyć tym stanem"

Paula Karpowicz o ślubie

i

Autor: screen z Instagram/@paulakarpowiczofficial

Topky, Szpilki i Top Girls - najseksowniejsze zespoły disco polo! Kim są piękne wokalistki?