Paula Karpowicz powiedziała TAK! Kim jest narzeczony wokalistki Top Girls?

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz Paula Karpowicz powiedziała TAK! Kim jest narzeczony wokalistki Top Girls?

Paula Karpowicz powiedziała TAK! Kim jest narzeczony wokalistki Top Girls?

2020-12-27 18:51

Paula Karpowicz, to jedna z trzech utalentowanych wokalistek zespołu Top Girls. Grupa, którą współtworzy ma mnóstwo piosenek o miłości. Wszystko wskazuje na to, że i gwiazdę disco polo dosięgła strzała amora. Piękna blondynka niedługo wyjdzie za mąż. Zaręczyny były bardzo romantyczne.

O tym, że serce Pauli Karpowicz jest zajęte fani dowiedzieli się niedawno. Piękna wokalistka zespołu Top Girls spotyka się z Grzegorzem Zimeckim. W święta Bożego Narodzenia para pochwaliła się dobrą nowiną. Grzegorz (manager Miłego Pana) oświadczył się Pauli, a ona odpowiedziała tak. Romantyczne zdjęcia obiegły sieć. Przyszły maż jednej z trzech wokalistek Top Girls bardzo się postarał. Był ogromny  bukiet czerwonych róż, a standardowe pytanie – czy zostajesz moją żoną? – pojawiło się na torcie!

Bajkowy wieczór. Mam narzeczonego! – napisała Paula Karpowicz z Top Girls.

Ze zdjęć, które Paula Karpowicz udostępniła na Instagramie bije tyle szczęścia, że można byłoby nim obdzielić mnóstwo osób. Narzeczonym gratulujemy i czekamy na ślub! Zobaczcie, jak wyglądały zaręczyny wokalistki Top Girls!