Disco polo

Marcin Miller i Enjoy łączą siły – “Wychodzimy w Miasto” będzie hitem na miarę “Ona działa na mnie jak”?

2024-01-29 20:22

Marcin Miller i Enjoy dowiozą nam hit disco polo, na jaki zasługujemy? Ta kolaboracja zapowiada się obiecująco, a do sieci trafiły nawet pierwsze kadry z klipu – kiedy premiera?

Marcin Miller i Enjoy łączą siły – “Wychodzimy w Miasto” rozkręci niejedną imprezę?

W gatunku disco polo nastała era eksperymentów, coverów i nietypowych kolaboracji. Za nami już pierwsze mariaże z rapem, ale także disco polowcy łączą siły, by scalić ze sobą swoje różne podejścia do polskiej muzyki tanecznej.

W ubiegłym roku szczególną popularnością cieszył się utwór “Ona działa na mnie jak” Dawida Narożnego i Agbe – czyżby szykował im się godny następca? Marcin Miller z zespołu Boys, czyli reprezentant “starej gwardii” i klasycznego disco polo z lat 90., nagrał bowiem wspólny utwór z członkami zespołu Enjoy, a Paula i Jarek Nowotniak słyną przecież z energicznego, bardziej współczesnego podejścia do gatunku. Co z tego wyszło?

O tym przekonamy się już wkrótce, kiedy to “Wychodzimy w Miasto” trafi do sieci – data premiery nie jest obecnie znana, ale dojdzie do niej raczej niedługo, bowiem klip jest już gotowy. Paula z Enjoy podzieliła się bowiem pierwszymi kadrami. Czekamy zatem z niecierpliwością i liczymy, że szykuje się hicior, do którego przetańczymy niejedną noc.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM