Marcin Miller i zespół Boys na podium. Czy kawałek „Zapamiętaj mnie” wygrał Best Listę VOX FM?

2022-11-26 14:49 AM.
Boys z nowością „Zapamiętaj mnie”. W teledysku aż kipi od miłości. Kim jest tajemnicza blondynka u boku Marcina Millera?
Autor: Instagram.com/marcinmillerboys Kadr z teledysku zespołu Boys z nowością „Zapamiętaj mnie”

Duży awans zespołu Boys. Piosenka Marcina Millera wskoczyła na podium 434 notowania Best Listy VOX FM. Kawałek „Zapamiętaj mnie” awansował o sześć oczek. Czy to wystarczyło, by zdetronizować Dodę, która zwyciężała ostatnie dwa notowania? Kto awansował, a kto zaliczył spadek? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM w tym tygodniu.

Zespół Boys awansował na podium, ale piosenka „Zapamiętaj mnie” nie zdobyła pierwszego miejsca w 434 notowaniu Best Listy VOX FM. Kawałek Marcina Millera zajmuje jednak trzecie miejsce, to awans z dziewiątej pozycji w ubiegłym tygodniu. Na pierwszym miejscu, trzeci tydzień z rzędu, zostaje Doda ze swoją piosenką „Melodia ta”. Niestety inni nie mieli tyle szczęścia. Blanka z utworem „Solo” spada z drugiej pozycji na piątą. Natomiast z trzeciego na ósme spada„The Bad Touch” w wykonaniu Pelican & Tribbs. Za to, na drugie miejsce z ósmego awansuje JJ – „Still (I Got Summer On My Mind)”. Z Best Listy wypadają: „Miss You” - Oliver Tree & Robin Schulz, „Doría Carla Espagné „ -Naspawani, „Somebody to Love” - MATTN, Klaas & Dino Warriors W propozycjach pojawiły się m.in.: „Kto wie” – Andre czy „W blasku świec” –Joker. Pełne 434 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Tak zaczynał jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Do sieci trafiło nagranie

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show
Nasi Partnerzy polecają